Zadzwoń na naszą infolinię801 777 007 lub 222 125 480

Katalog firm - Ravelia

3MC sp. z o.o. - Agencja Reklamowa

Ten profil został odwiedzony 989 razy
www.3mc.eu Łączna ilość zdobytych punktów:1507

Zakres działalności:

Ilustracja, plakat, Projekty graficzne, Grafika, Prezentacje, Fotografowanie imprez, Fotografia, Wizytówki, Gadżety reklamowe, Sesje zdjęciowe

Opis działalności klienta:

Rynek agencji reklamowych już nigdy nie będzie taki sam! Nadszedł bowiem czas na prawdziwą rewolucję. Do gry o satysfakcję klientów, ponadprzeciętne osiągnięcia, spektakularne sukcesy i mistrzowskie rozwiązania reklamowe wchodzi agencja 3MC. 

  Jako jedyni na rynku łączymy dwunastoletnie doświadczenie w branży reklamowej, z nowatorskim, artystycznym spojrzeniem na kwestie reklamy. Tylko u nas profesjonalizm, kreatywność, pracowitość idą w parze z dokładnością, designerskimi, a co za tym idzie tak bardzo pożądanymi rozwiązaniami, tylko u nas możesz liczyć na kompleksową obsługę. 

   Bo 3MC to coś więcej niż agencja reklamowa. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów, dlatego oferujemy nie tylko standardowe rozwiązania reklamowe, ale również: fotografię reklamową, zdjęcia produktowe, zdjęcia do katalogów, grafikę komputerową w najnowocześniejszym wydaniu i profesjonalnym wykonaniu, kampanie wizerunkowe. Oznakujemy dla Ciebie dosłownie wszystko, a jeśli potrzebne Ci będą usługi poligraficzne – tym także się zajmiemy.

   Za realizację nawet najbardziej wyszukanych zleceń i sprostanie nawet tym z pozoru niewykonalnym zadaniom odpowiadać będą właściciele agencji 3MC – Marek Mazur i Michał Czajka. Wybuchowe, ale jakże skuteczne w działaniu połączenie reklamowego i rynkowego pragmatyzmu w wykonaniu Marka, z wizjonerskim spojrzeniem profesjonalnego fotografa i artysty – Michała.

 Począwszy od standardowych rozwiązań, skończywszy na najbardziej wyszukanych akcjach.

Marek 12 lat doświadczenia w branży reklamowej, agencje reklamowe:

Pepsi, Reifeisen, UCB Pharma, Renault, Dorum Art., Mazda

Michał od 2004 roku fotografuje, na swoim koncie masz sesje gwiazd: Ania Samusionek, Szymon Majewski, Rożczka, Mateusz Damięcki, Tomasz Kot, Edyta Herbuś, Cezary Żak

Kalendarz Fundacji Spełnionych Marzeń

   

Opinie klientów:

„Profesjonalne podejście, kreatywne sugestie, dobre wykonanie. Polecam 3MC”

„Kompleksowa i błyskawiczna obsługa, dostęp do świetnych rozwiązań, nowatorskie podejście”

Reklama 

Bez ograniczeń

Obszar działalności firmy:

Range
Polska
Cała Polska, siedziba w: Warszawa

Ząbkowska 27/31/bud 24
03-736 Warszawa

telefon:
  

email:
  

drukuj siedzibę