Katalog firm - Ravelia

11972-0-normalne

A&J Sort hurtownia odzieży używanej www.hurtownia.oleba.pl

Zakres działalności:

Inne

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Rosochata 17b
02-998 Warszawa

telefon:
  

email:
  


Godziny otwarcia:

Poniedziałek 7.00 - 20.00 Wtorek 7.00 - 20.00 Środa 7.00 - 20.00 Czwartek 7.00 - 20.00 Piątek 7.00 - 20.00 Sobota 7.00 - 20.00

Opis:

Sort&Hurt Hurtownia odzieży używanej Warszawa

Pragniemy przedstawić Państwu ofertę naszej hurtowni, która zajmuje się sprzedażą odzieży sortowanej wysokiej jakości. Towar jest sortowany wstępnie na składzie w Belgii i pakowany w mixy , odzież damska, męska i dziecięca z podziałem na pory roku lato zima Nie korzystamy z pośredników i nie sprowadzamy "nie sortu", możemy więc oferować atrakcyjne ceny i dobrą jakości towaru.

Dążymy do tego, aby nasza hurtownia była kojarzona z jakością oraz pewnością. Nasza dewiza jest prosta " Czym szybciej sprzedasz nasz towar w swoim ciucholandzie , tym szybciej wrócisz na następne zakupy ! "

Przez cały czas staramy się wzbogacać naszą ofertę. Obecnie oferujemy Państwu odzież sortowaną dobrej jakości w niskiej cenie ! pochodzącą z róznych krajów Europy między innymi Austria Belgia itp..

W naszym sorcie znajdziesz także odzież typu cream znanych firm, takich jak:   

  - Atmosphere,     - Wallis, Cherokee,    

 - Next, Gap, Marks & Spencer,     - Zara, Morgan,    

 - Dorothy Perkins,     - George,Tommy,puma     

- Pierre Cardin,Bytom     - Adidas, Nike,Wólczanka    

 - H&M, Esprit, Yessica.

Z uwagi na ograniczone dostawy przyjmujemy rezerwacje towaru Realizujemy indywidualne zamówienie na konkretną odzież Szykujemy specjalny pakiet startowy dla nowych sklepów