Katalog firm - Ravelia

Logo

Adept Centrum www.adeptcentrum.pl

Zakres działalności:

E-learning, Konsultacje, badania, Odzież ochronna, BHP, Szkolenia, Doskonalenie zawodowe, Ochrona przeciwpożarowa

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Tarnogórska 44/10
44-100 Gliwice

telefon:
  

email:
  

Opis:

   Uważamy, że tylko zintegrowane działanie na wielu płaszczyznach pozwoli nam na osiągnięcie najwyższej jakości  naszych usług jakimi są:

Szkolenia bhp,

Doradztwo BHP

Sprzedaż artykułów BHP

   Cenimy Państwa czas dlatego działamy w sposób zintegrowany dostarczając niezbędną gamę usług i produktów potrzebnych do funkcjonowania nowoczesnej firmy. Zapewniamy to poprzez współpracę z szeregiem usługodawców i dostawców.

   Zachęcamy do zaproszenia spcjalisty ds. BHP i P.Poż celem przeprowadzenia bezpłatnego przeglądu stanu BHP i P.Poż. Na podstawie przeprowadzonego audytu sporządzimy dla Państwa plan poprawy, którego realizację można nam powierzyć.

   Szkolenia BHP Online to od pewnego czasu alternatywa dla tradycyjnych szkoleń okresowych organizowanych przez Ośrodki Doskonalenia Zawodowego. Forma ta zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników z uwagi na zalety jakimi są: dowolność miejsca, dogodność czasu oraz niższy koszty odbycia kursu.

Szkolenie moża rozpocząć w każdej chwili dzięki systemowi płatności.pl lub przez bezpośredni kontakt telefoniczny z administratorem portalu Adept Centrum.

W trakcie szkolenia jesteśmy cały czas do Państwa dyspozycji, odpowiadając na wszystkie pytania, a także służymy pomocą przy pierwszym logowaniniu do modułu szkoleniowego. Chętnie rozwiejemy wszystkie Państwa wątpliowści pojawiające się przed skorzystaniem z tej formy szkolenia.

Zapraszamy również do naszego sklepu Internetowego.

Sklep skupia 2 główne działy:

I.Bezpieczna praca,  II. Bezpieczna rodzina.

W dziale bezpieczna praca znajdziecie Państwo m.in. odzież roboczą, rękawice ochronne, kaski, sprzęt chroniący przed upadkiem z wysokości.

W dziale bezpieczny znajdują się szeroko rozumiane zabezpieczenia użytku domowego. m.in. monitory oddechu.