Katalog firm - Ravelia

Zesp-muzyczny

Agencja Artystyczna Max Dance - zespół muzyczny www.zespolmaxdance.pl

Zakres działalności:

Oprawa muzyczna, Inne, Śluby, wesela, Muzycy, Agencje artystyczne

Dane kontaktowe:

Adres:

Max Dance
Słowackiego
84-300 Lębork

telefon:
  

email:
  

Opis:

  Posiadamy wykształcenie muzyczne i bardzo bogaty oraz zróżnicowany stylowo repertuar w którym znajdą się utwory dla każdego. Są to aktualne przeboje oraz hity z dawnych lat. Śpiewamy wszyscy a utwory mamy opracowane wielogłosowo.

      Oferujemy oprawę muzyczną na bardzo wysokim poziomie muzycznym oraz prowadzenie imprezy z miłą, sympatyczną i humorystyczną konferansjerką naszej wokalistki, która oprócz wspaniałego głosu i śpiewu prowadzi również całą imprezę oraz wciela się w rolę wodzireja.

      Używamy sprzętu nagłośnieniowego, instrumentów oraz efektów świetlnych profesjonalnych, solidnych i sprawdzonych firm światowych. Nasze instrumenty - trąbka, akordeon, keyboardy, wokal żeński i trzy wokale męskie.

           Jeśli chcesz, żeby na Twojej imprezie grano muzykę na wysokim poziomie zaangażuj nasz zespół już teraz! Jesteśmy Zespołem który wie co robić i robi to wzorowo, bo lubimy grać i bawić ludzi!

      Nasz zespół muzyczny zdobył duże doświadczenie w prowadzeniu różnego typu imprez. Prowadziliśmy wesele międzynarodowe, duże bale z gwiazdami polskiej sceny rozrywkowej a także impreze w czasie rejsu na okręcie.

      Zajmujemy się obsługą muzyczną wesel, zabaw, festynów, studniówek, bali i wszelkich imprez okolicznościowych. Robimy to profesjonalnie i w przystępnej cenie. Prowadzimy również imprezy karaoke. Działamy głównie na terenie województwa pomorskiego ale w razie potrzeby dojeżdżamy do wskazanej miejscowości.