Zadzwoń na naszą infolinię801 777 007 lub 222 125 480

Katalog firm - Ravelia

Agencja Artystyczna Project Xs

Ten profil został odwiedzony 564 razy
www.project-xs.pl Łączna ilość zdobytych punktów:306

Zakres działalności:

Nagłośnienie, oświetlenie, Taniec, Wynajem sal i lokali, Muzycy, Hostessy i modelki, Kultura, Sztuka, Organizacja imprez, Agencje artystyczne, Oprawa muzyczna, Koncerty

Siedziba i obszar działania:Dane kontaktowe:

Range
Polska
Cała Polska, siedziba w: Katowice
Melchiora Wańkowicza 3
40-384 Katowice

telefon:
  

email:
  

Opis działalności:

"PROJECT XS" nie jest typową agencją artystyczną. Naszą ideą jest skupienie wokół nas najbardziej wartościowych, niewypromowanych muzyków z terenu Górnego Śląska, w celu zapewnienia im opieki promocyjnej, doradczej, jak również umożliwienie im miejsc koncertowych do grania swojej muzyki.

PROFILE NASZEJ DZIAŁALNOŚCI:

- AGENCJA ARTYSTYCZNA - Skupiająca wokół siebie starannie dobranych artystów: zespoły muzyczne, wokalistów i grupy pokazowe.

-MANAGEMENT ARTYSTYCZNY - Komórka naszej firmy nawiązująca współpracę z nowymi w branży artystami. Jej celem jest pomoc w realizacji i promocji artystycznej i zapewnieniu każdemu muzykowi wsparcia managerskiego na poziomie doradczym i prawnym.

- ORGANIZACJA IMPREZ - Działalność agencji polegająca na kompleksowej organizacji imprez: koncertów, imprez klubowych, pikników, dni miast. Możemy zaproponować Państwu kompleksową obsługę całej imprezy, jak również realizować...

więcej

Galeria:

więcej