Katalog firm - Ravelia

Xs-1

Agencja Artystyczna Project Xs www.project-xs.pl

Zakres działalności:

Nagłośnienie, oświetlenie, Taniec, Wynajem sal i lokali, Muzycy, Hostessy i modelki, Kultura, Sztuka, Organizacja imprez, Agencje artystyczne, Oprawa muzyczna, Koncerty

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Melchiora Wańkowicza 3
40-384 Katowice

telefon:
  

email:
  

Opis:

"PROJECT XS" nie jest typową agencją artystyczną. Naszą ideą jest skupienie wokół nas najbardziej wartościowych, niewypromowanych muzyków z terenu Górnego Śląska, w celu zapewnienia im opieki promocyjnej, doradczej, jak również umożliwienie im miejsc koncertowych do grania swojej muzyki.

PROFILE NASZEJ DZIAŁALNOŚCI:

- AGENCJA ARTYSTYCZNA - Skupiająca wokół siebie starannie dobranych artystów: zespoły muzyczne, wokalistów i grupy pokazowe.

-MANAGEMENT ARTYSTYCZNY - Komórka naszej firmy nawiązująca współpracę z nowymi w branży artystami. Jej celem jest pomoc w realizacji i promocji artystycznej i zapewnieniu każdemu muzykowi wsparcia managerskiego na poziomie doradczym i prawnym.

- ORGANIZACJA IMPREZ - Działalność agencji polegająca na kompleksowej organizacji imprez: koncertów, imprez klubowych, pikników, dni miast. Możemy zaproponować Państwu kompleksową obsługę całej imprezy, jak również realizować poszczególne jej elementy (dostarczyć zespół, nagłośnienie, technikę sceniczną, catering, ochronę, pomoc hostess, obsługę fotograficzną imprezy, wideofilmowanie, wypożyczenie samochodu, usługi poligraficzne i reklamy masowej, jak również zarezerwować dla Państwa odpowiednie miejsce imprezy: kluby, restauracje i inne lokale)

- AGENTURA ARTYSTYCZNA - Reprezentujemy zespół lub indywidualnego artystę w kontaktach z realizatorem lub organizatorem imprez i widowisk artystycznych, rozrywkowych, festiwalowych, konkursowych itp.; inicjujemy i finalizujemy umowy (kontrakty) na udział zespołu lub wykonawcy w imprezie lub widowisku.

POCHWAL SIĘ SWOJĄ TWÓRCZOŚCIĄ - wyślij na adres e-mail:info@project-xs.pl swoje materiały:

1) Opis twórczości artysty/zespołu

2) 3 zdjęcia artysty/zespołu

3) Odnośniki do mediów lub dema w postaci mp3