Katalog firm - Ravelia

Logo-agencja-noster-due

Agencja Noster www.grupanoster.pl

Zakres działalności:

Sprzedaż, Agencje nieruchomości, Wynajem, Nieruchomości

Dane kontaktowe:

Adres:

Agencja Noster
Al. Komisji Edukacji Narodowej 15/1a
02-797 Warszawa

telefon:
  
:
  

email:
  

Opis:

Agencja Noster wraz z licencjonowanym biurem Noster Nieruchomości świadczą kompleksowe usługi związane z obrotem nieruchomościami. Głównym terenem naszego działania jest obszar Warszawy i najbliższych okolic.

W swojej ofercie mamy działki oraz domy i mieszkania zarówno z rynku wtórnego jak i pierwotnego /dzięki ścisłej współpracy z wiodącymi deweloperami/.

Warto nadmienić, że przy transakcjach sprzedaży nieruchomości z rynku pierwotnego z reguły od Klientów Kupujących nie pobieramy prowizji.

Najnowszą nasza usługą jest krótkoterminowy wynajem apartamentów w Warszawie.

Dodatkowo świadczymy gamę usług dodatkowych związanych z nieruchomościami takimi m.in. jak: pomoc dla naszych Klientów w otrzymaniu kredytu - gratis, projektowanie architektoniczne, nadzór budowlany, wykończenie i adaptacja pomieszczeń, projektowanie i wykonawstwo instalacji alrmowych i kontroli dostępu zarówno dla budynków mieszkalnych jak i komercyjnych oraz użyteczności publicznej.

Jedną z ciekawszych usług jest projektowanie, wykonawstwo i montaż wind zewnętrznych lub wewętrznych w istniejących budynkach. Zamontowanie windy nie tylko podnosi komfort mieszkanców ale również znacznie podnosi wartość nieruchomości. Projektujemy i wykonujemy windy nie tylko w budynkach mieszkalnych. Usługa jest ograniczona terytorialnie do obszaru Warszawy i najbliższych okolic.

Ostatnio wprowadziliśmy nową usługę. Jest to krótkoterminowy wynajem apartamentów w Warszawie. 4 osobowy apartament w centrum Warszawy już za 240zł za dobę. W swojej ofercie mamy rownież mniejsze 1 pokojowe apartamenty.

Zapraszamy zarówno firmy jak i osoby prywatne. Pełna informacja na naszej stronie www.grupanoster.pl.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy na adres mp@grupanoster.pl