Katalog firm - Ravelia

Ctf-zdjcie-profilowe

Agencja Reklamowa CTF www.ctf.com.pl

Zakres działalności:

Reklama zewnętrzna, Programy partnerskie, Kampanie reklamowe, Agencje - full service, E-marketing, Szyldy, reklama świetlna, banery

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Przesmyk 7
29-341 Lublin

telefon:
  

email:
  


Godziny otwarcia:

Poniedziałek 8 - 17 Wtorek 8 - 17 Środa 8 - 17 Czwartek 8 - 17 Piątek 8 - 17

Opis:

Jesteśmy firmą, która profesjonalnie stworzy i zrealizuje reklamę firm począwszy od Identyfikacji wizualnej (CI) po reklamę zewnętrzną zarówno dla najmniejszych działalności gospodarczych jak również dla wielkich korporacji.

Specjalizujemy się w budowaniu strategii reklamwych. Współpracujemy z firmami długoterminowo - w oparciu o roczny budżet planujemy wydatki związane z reklamą i pozyskiwaniem Klienta, realizujemy i koordynujemy wykonanie zamierzeń, a także badamy efekty naszych działań.

 

Sukces Twojej Firmy to dla nas wyzwanie i powód, dla którego kochamy tworzyć reklamę.

Wymyślimy i wprowadzimy w życie wydajne kampanie reklamowe, zajmiemy się dobrym PR-em Twojej firmy, a dzięki udziałowi w Programie Promocji Przedsiębiorstw Twoja firma zyska zarówno sprawdzonych partnerów biznesowych jak również lojalnych Klientów.        

Naszą specjalnością jest budowa i obsługa stron www i sklepów internetowych. Mamy świadomość jak ważny jest wizerunek każdej firmy. W dzisiejszych czasach najlepszą możliwością dotarcia do Klientów oraz prezentacji oferty firmy jest Internet. To dzięki niemu, każdy w łatwy i szybki sposób może dowiedzieć się o istnieniu firmy oraz proponowanych przez nią produktach. Dlatego zachęcamy do skorzystania z usług fachowców, dzięki nam strona Państwa firmy będzie prawdziwą wizytówką.