Katalog firm - Ravelia

Logo-duze-mini

Agencja Reklamowo-Fotograficzna MaxFashion www.modelsfashion.pl

Zakres działalności:

Agencje fotograficzne, Fotografia reklamowa, Sesje zdjęciowe

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
J.Cygana 5
45-131 Opole

telefon:
  

email:
  


Godziny otwarcia:

Poniedziałek 9:00 - 17:00 Wtorek 9:00 - 17:00 Środa 9:00 - 17:00 Czwartek 9:00 - 17:00 Piątek 9:00 - 17:00 Sobota 9:00 - 14:00

Opis:

Szanowni Państwo

Zapraszamy do korzystania z kompleksowej usługi fotograficznej – wszystko w jednym miejscu –fotomodelki, studio, dodatki, stylistki, oprawa graficzna, obróbka…

Nasza usługa polega na kompleksowym przygotowaniu i wykonaniu zdjęć produktowych na fotomodelkach. Naszym zadanie jest przygotowanie wszystkiego tego, co w końcowym efekcie wpływa na wygląd produktu oraz zdjęcia.W pracach tych uczestniczy grupa specjalistów z zakresu stylizacji, wizażu, makijażu, oświetlenia, fotografii, reklamy no i oczywiście modelki..... W obecnej chwili mamy do dyspozycji kilkanaście fotomodelek – zapraszamy na www.modelsfashion.plKierujemy się zasada przyporządkowania modelki do zlecenia – tak, aby stworzyć jednolity wizerunek zdjęć na stronie klienta.

Posiadamy szeroki wachlarz biżuterii, galanterii oraz odzieży uzupełniającej. Jesteśmy również otwarci na Państwa pomysły i ciekawe propozycje.

Dzięki podpisanej umowie z firmą kurierską, jesteśmy w stanie przyjmować i realizować zamówienia z całej Europy. Przesyłki pomiędzy poszczególnymi państwami są realizowane w ciągu 48godzin, a w kraju 24h , co pozwala na szybkie działanie i realizowanie Państwa zleceń.

Wykonane przez nas zdjęcia przesyłane są na Państwa serwer, mogą być pobierane z naszego serwera, przesyłane pocztą mailową lub pocztą kurierską na płycie CD - wszystkie sposoby są możliwe do zrealizowania.

Czas realizacji zleceń to (przykładowo):   100 szt odzieży w ciągu 7 dni roboczych (prasowanie, przygotowanie studia i aranżacji, wykonanie zdjęć, obróbka, przygotowanie zdjęcia do odpowiedniego rozmiaru) czas realizacji jest uzależniony od szerokości gamy wzorów na jednej sesji.

Posiadamy ogromne, ponad 6-letnie doświadczenie wykonując kilka tysięcy gotowych zestawów rocznie na stałe współpracujemy z firmami zagranicznymi i oczywiście z Polski

Zapraszamy: www.modelsfashion.pl