Katalog firm - Ravelia

Logoss

Agencja Usługowo Handlowa ATUT sp. z o.o. www.atut.nieruchomosci.pl

Zakres działalności:

Sprzedaż, Wycena, Architektura, Agencje nieruchomości, Wynajem, Architektura wnętrz

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Zwycięstwa 57/7
44-100 Gliwice

telefon:
  
+48.728998778:
  

email:
  

Opis:

Agencja Handlowo-Usługowa ATUT Spółka z o.o. została założona w 1991 roku. Siedziba spółki znajduje się w GLIWICACH przy ulicy ZWYCIĘSTWA 57 (róg ul. Zwycięstwa i ul. Dubois).

Począwszy od roku założenia tj. od 1991 roku do dzisiaj spółka zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Agencja uczestniczyła między innymi w prywatyzacji Śląskich Hut. Ponadto spółka zajmuje się, projektowaniem architektonicznym, projektowaniem wnętrz oraz wyceną nieruchomości. Należymy do Bielsko- Częstochowsko - Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, Śląskiej Okręgowej Izby Architektów. Nr licencji pośrednika 1192, 16545, 16545.

Główną domeną biura jest dbałość o interes klientów, a także troska o prawidłową i zgodną z obowiązującym prawem obsługę transakcji w obrocie nieruchomościami. Oferujemy usługi z zakresu pośrednictwa w handlu nieruchomościami, a także przy wynajmie lokali, ponadto projektujemy obiekty o wszelkich funkcjach począwszy od mieszkalnej, a skończywszy na obiektach usługowych. Działamy na rynku nieruchomości od 20 lat, nasze doświadczenie procentuje. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.