Katalog firm - Ravelia

Missing

AGROFART Marcin Różycki www.agrofart.com

Zakres działalności:

Agrochemia, Uprawa, Opryskiwanie, rozsiewanie

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Janków Pierwszy 101
62-814 Blizanów

telefon:
  

email:
  

Opis:

Przedsiębiorstwo AGROFART istnieje od stycznia 2009 roku. Specjalizujemy się w produkcji opryskiwaczy polowych, zarówno zawieszanych jak i kołowych. W oferowanym asortymencie znajdują się opryskiwacze o pojemnościach zbiorników od 400 do 2500 litrów, o długości lanc od 12 do 20 metrów, z opcją podnoszenia lub podnoszenia i rozkładania hydraulicznego.

Od samego początku właściciel orientuje swoje działania na realizację misji przedsiębiorstwa, jaką jest wyposażanie polskich gospodarstw rolnych o średnim areale w sprzęt do nawożenia i ochrony roślin. Kolejne podejmowane przedsięwzięcia mają na celu osiągnięcie możliwie najbardziej korzystnego kompromisu między wysoką jakością a rozsądną ceną. Wspomniane aspiracje niejako wymusiły współpracę z wiodącymi producentami kluczowych podzespołów (pompy Comet, zawory sterujące Tecomec i inne). Podjęto również szereg wyzwań w zakresie konstrukcji wytrzymałych i solidnych lanc oraz laminatowych zbiorników, które aktualnie stanowią najlepszą alternatywę dla swoich nieodpornych na uszkodzenia plastikowych odpowiedników. Liczne kontakty z kontrahentami z niemal całej Europy w połączeniu z innowacyjnością oraz dbałością o estetykę urządzeń sprawia, że z roku na rok grono naszych zadowolonych Klientów systematycznie się powiększa.

Należy pamiętać, że zgodnie z zasadą „Klient nasz Pan” do każdego zamówienia staramy się podchodzić w sposób jak najbardziej zindywidualizowany i elastyczny. Tylko w ten sposób spełnione zostać mogą nawet najbardziej wygórowane czy nietypowe oczekiwania i potrzeby rynku. Ponadto dbamy o kompleksowość oferty – oprócz produkcji urządzeń i podzespołów, świadczymy również usługi serwisowe (gwarancyjne i pogwarancyjne), wykonujemy badania sprawności technicznej urządzeń oraz niezbędne remonty.