Zadzwoń na naszą infolinię801 777 007 lub 222 125 480

Katalog firm - Ravelia

AK-MEDIA Andrzej Kita

Ten profil został odwiedzony 310 razy
www.akmedia24.pl Łączna ilość zdobytych punktów:502

Opis działalności klienta:

Od 13 lat na ryku usług reklamowych. Łączymy wieloletnie doświadczenie i zdobyte zaufanie z nowoczesną wizją i oryginalnymi rozwiązaniami marketingowymi. 

Firma AK-MEDIA początkowo zajmowała się tylko produkcją i sprzedażą powierzchni reklamowych na nośnikach billbaoardowych, następnie udostępniliśmy Klientom powierzchnie wielkoformatowe o rozmiarach 200mkw.

Zdobyta pozycja na rynku, jak i zaufanie Klientów, zachęciły nas do rozszerzenia działalności o kolejne usługi związane z reklamą zewnętrznej. Zakupiliśmy mobile reklamowe z  nagłośnieniem i oświetleniem, które są  ciekawym, przyciągającym uwagę i przede wszystkim trafiającym do większego grona odbiorców nośnikiem reklamowym. Przygotowaliśmy ofertę oklejania witryn i środków transportu. Kolejnym elementem, który dzisiaj składa się na całość  naszej oferty było wprowadzenie do niej usług i produktów związanych z reklamą wewnętrzną, czyli  rollupów, ścianek wystawienniczych, stojaków na ulotki, potykaczy, standów, kasetonów, naklejek na różne powierzchnie płaskie i  na podłogę oraz banerów wewnętrznych. W kolejnych latach naszej działalności uzupełniliśmy naszą ofertę o sprzedaż upominków reklamowych znakowanych logo Klienta jako niezbędnego nośnika reklamy doskonale wspierającego działania wizerunkowe firmy. W ofercie znalazły się artykuły piśmiennicze, breloki, pamięci USB przydatne przy masowych kampaniach promocyjnych jak również eleganckie i prestiżowe upominki dla kluczowych Klientów.

Następną - większą inwestycją był zakup ploterów drukujących. Na dzień dzisiejszy obsługujemy kilka technologii, dzięki którym osiągamy rewelacyjną jakość i gwarancję pięknie nasyconych kolorów oraz odporność na ścieranie, czynniki mechaniczne i atmosferyczne bez potrzeby laminowania. Na koniec należy podkreślić, że kolory nigdy nie blakną, a ich żywotność sięga wielu lat. Technologia HP Latex posiada certyfikat „Nordic Swan”, oznacza to, że nasze produkty opatrzone tym certyfikatem są przyjazne dla środowiska - zarówno na etapie produkcji, przez użytkowanie i kończąc na utylizacji.

Poczynione inwestycje związane z zakupem wielkoformatowych maszyn drukujących zaskutkowały otwarciem sklepu internetowego www.obrazyfoto.eu, w którym oferujemy dekoracje takie jak fototapety, obrazy na płótnie, naklejki, plakaty i zdjęcia XXL. Wszystkie dekoracje przygotowane są na wymiar podany przez Klienta. Oferujemy produkty w bardzo atrakcyjnych cenach oraz fachowe doradztwo i gwarancję udanego zakupu. Klient może wydrukować, np. obraz na płótnie z proponowanego przez nas wzoru lub własnego zdjęcia.

Ostatnim elementem naszej oferty są kompleksowe usługi poligraficzne. Ten dział przygotuje dla Państwa wszystkie niezbędne produkty takie jak wizytówki, teczki, papiery lub, np. koperty firmowe. Wykonujemy kompleksowe usługi od projektu, przez wykonanie reklamy oraz montaż.

Obszar działalności firmy:

Range
Polska
5 km od miasta: Lubin

Marii Skłodowskiej - Curie 91i
59-300 Lubin

telefon:
  

email:
  

drukuj siedzibę