Zadzwoń na naszą infolinię801 777 007 lub 222 125 480

Katalog firm - Ravelia

ALLED

Ten profil został odwiedzony 3267 razy
www.alled.pl Łączna ilość zdobytych punktów:1570

Zakres działalności:

Inne, Inne, Inteligentny dom

Opis działalności klienta:

Firma ALLED, powstała w 2006 roku, zajmuje się doradztwem, sprzedażą i produkcją na zamówienie oraz montażem i konserwacją elementów oświetlania LED.

Tworzymy realizacje reklamowe, np. elementy świecące w reklamach typu POS, podświetlenia do liter blokowych, podświetlane ultracienkie kasetony i płytki szklane, grawerowane szyldy z plexi i podświetlenia grawerów laserowych 3D w szkle.

Podświetlamy elementy wystroju sklepów, barów, restauracji, klubów muzycznych – półki sklepowe, gabloty i lodówki, półki barowe, elementy dekoracyjne w podłodze i na ścianach, napinane sufity z tworzyw takich jak Barrisol i DPS.

Dostarczamy i montujemy komponenty LED do dekoracji i oświetlenia użytkowego mebli, wnętrz mieszkalnych i obiektów użyteczności publicznej.

Sprzedajemy oświetlacze LED, zamienniki diodowe tradycyjnych źródeł światła, taśmy LED i profile do ich montażu, moduły wielodiodowe do podświetlania reklam, pojedyncze diody i oprawy do nich elementy sterujące, kontrolery i wzmacniacze RGB, zasilacze.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

www.alled.pl

Obszar działalności firmy:

Range
Polska
Cała Polska, siedziba w: Warszawa

Krasińskiego 16/152
01-581 Warszawa

telefon:
  

email:
  

drukuj siedzibę