Katalog firm - Ravelia

Amara-logo-male

AMARA Zakład Farmaceutyczny amara.pl

Zakres działalności:

Ochrona Zdrowia

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Stacyjna 5
30-851 KRAKÓW

telefon:
  

email:
  

Opis:

           

 NASZA MISJA

„Wspierać drowie –rozwijać możliwości.”

Mamy szacunek dlazdrowia. Zdrowie to czas, który możesz wykorzystać na cokolwiek zechcesz.Zdrowie to możliwości nieograniczone niczym poza Twą własną wyobraźnią. Zdrowieto fundament, na którym bezpiecznie budujesz rodzinę i karierę - realizujeszswoje pasje. Jesteśmy dumni z tego, że już od ponad 17 lat nasze substancjerecepturowe oraz produkty lecznicze najwyższej jakości wspierają Twoje zdrowie,byś w pełni mógł cieszyć się tym, co dla Ciebie najważniejsze. 

Definiujemy siebieprzez jakość. Nastawieni na oczekiwania i wymagania naszych klientównieustannie doskonalimy technologie wytwarzania i dbamy o ciągłe wzbogacanieoferty naszych farmaceutyków. Jakość łączymy z innowacyjnością i dynamicznymrozwojem, dzięki czemu w 2011 roku po raz pierwszy otrzymaliśmy prestiżowewyróżnienie -Diament miesięcznika Forbes- przyznawane przedsiębiorstwom najszybciej zwiększającym swoją wartość. 

Przez jakość rozumiemy również cenę. Dlatego stosując nowoczesnetechniki kontroli oparte na zasadach Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), Dobrej Praktyki Laboratoryjnej (GLP) oraz międzynarodowego systemuzarządzania jakością -ISO 9001:2008- zapewniamy najwyższe standardy w rozsądnych cenach.Skuteczność i przystępność– oto wyznaczniki naszych produktów.

O NAS

Zakład Farmaceutyczny „AMARA” jest wiodącym producentemsubstancji recepturowychoraz produktówleczniczych opartych na szczegółowo wyselekcjonowanych, naturalnychskładnikach. Docieramy bezpośrednio do klientów w całej Polsce. Współpracujemyz największymi hurtowniami farmaceutycznymi oraz największymi sieciami aptek naterenie naszego kraju. Inwestujemy w rozwój - wciąż doskonalimy procesytechnologiczne, by nasze farmaceutyki coraz lepiej służyły zdrowiu corazszerszemu gronu ludzi. Dzięki temu w 2011 roku zostaliśmy uhonorowaniDiamentem miesięcznika Forbes– naszafirma znalazła się w prestiżowym gronie przedsiębiorstw najszybciejzwiększających swoją wartość. 

Definiujemy siebieprzez jakość. Działając zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Wytwarzania(GMP) oraz Dobrej Praktyki Laboratoryjnej (GLP) świadczymy usługi:

 

 USŁUGI LABORATORYJNE 

LaboratoriumKontrolne Zakładu Farmaceutycznego „AMARA”

ul. Stacyjna 5

30-851 Krakówtel./fax. (48) 12 657 40 40 w.32

Zaczynając od projektu, a kończąc na seriach pilotażowych tworzymy preparatyo nowych, ulepszonych właściwościach oraz produkty innowacyjne pod względemskładu, zastosowania, opakowania i postaci. Nasi wysoko wykwalifikowanispecjaliści (z dziedzin: chemii, farmacji, biologii, biotechnologii orazanalityki medycznej) wykonują badania wg Farmakopei Polskiej, FarmakopeiEuropejskiej i DAB.

W naszym nowocześnie wyposażonym laboratorium posiadamy między innymi:

Świadczymyusługi w zakresie:

I  Analizy instrumentalnej:

Chromatografii:

Spektroskopii:

II  Klasycznej analizy chemicznej:

Ponadto:

 USŁUGI BADAWCZO-ROZWOJOWE

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów wykonujemy iopracowujemy:

Świadczymypełen zakres usług związanych z badaniami stabilności zgodnie z wytycznymi CHMP/ICH.

Świadczymy usługi z zakresuprzechowywania prób do badań trwałości zgodnie z wytycznymi CHMP/ICH.Dysponujemy nowoczesnymi komorami klimatycznymi Weiss Technik i Pol-Eko - dobadań w warunkach testów długoterminowych oraz Memmert - do badań w warunkachprzyśpieszonego starzenia. Na zlecenie przeprowadzamy również badaniatrwałości, które wykonywane są przez wykwalifikowany i doświadczony zespółanalityków.

Świadczymy usługi z zakresu opracowywania dokumentacjirejestracyjnej dla produktów leczniczych i surowców farmaceutycznych w oparciuo aktualne wytyczne i akty prawne obowiązujące w UE. Dokumentacjaprzygotowywana jest przez doświadczony zespół specjalistów, współpracujący zekspertami z zewnątrz. Opracowana dokumentacja dostarczana jest w wersjipapierowej i elektronicznej.

 

USŁUGI PRODUKCYJNE 

Specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakościsubstancji recepturowych.

Na życzenie klienta świadczymy również usługi w zakresie:

 -produkcji maści,podłoży, syropów, kropli, nalewek, roztworów wodnych, spirytusówatakże olejków

 -konfekcjonowaniaiprzepakowywania

 Jesteśmy otwarci na potrzeby i sugestie naszych klientów.Dokładamy wszelkich starań by nasze usługi produkcyjne spełniały oczekiwaniazleceniodawców.

 

 Skuteczność iprzystępność– oto wyznaczniki naszych produktów.

W naszej ofercie handlowej znajdą Państwo ponad 130substancji recepturowych i ponad 25 produktów leczniczych. Jako jedyni na rynkufarmaceutycznym dostarczamy wysokiej jakości:

 

- 3% roztwór kwasu borowego

- Chlorheksydyny diglukonian 20% roztwór

- Eucerynę bezwodną DAB

- Eucerynę bezwodną AMARA

- Krople anyżowe (substancja do receptury)

- Maść na odciski Rekord Łuszczy

 

Wszystkie nasze substancje recepturowe sąw pełni refundowane.

Gwarantujemy również konkurencyjne ceny naszych produktówleczniczych.

 

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z nasza ofertą przezkliknięcie w zakładkę u góry - „Oferta/ produkty firmy”. W razie jakichkolwiekpytań prosimy o kontakt z naszym Biurem Sprzedaży:

 

Kierownik ds. Sprzedaży

tel. (48) 012 657 40 40 w.14      (48) 604 445704

viola@amara.pl

KONTAKT

Zakład Farmaceutyczny "Amara" Sp. z o.o.

     ul. Stacyjna 5

     30-851 Kraków

     Tel. (48) 012 65740 40

      fax. (48) 012 65880 49, (48) 657 40 40 w. 34

      e-mail:amara@amara.pl

 

LaboratoriumKontrolneKierownik Laboratoriumtel. (48) 012 657 40 40w.32

pkocot@amara.pl

Dział Rozwoju iWdrożeń

Kierownik ds. Rozwoju i Wdrożeń

tel.  (48) 012 657 40 40 w.30

rcygal@amara.pl

 

Dział Produkcji

Kierownicy Działów Produkcji

lukasz@amara.pl

slawek@amara.pl

gligeska@amara.pl

 

Dział Sprzedaży

Kierownik ds. Sprzedaży

tel. (48) 012 657 4040 w.14      (48) 604 445704

viola@amara.pl