Katalog firm - Ravelia

Logo-anglokom

ANGLOKOM www.anglokom.pl

Zakres działalności:

Rosyjski, Angielski, Rosyjski, Angielski, Pozostałe języki, Niemiecki, Niemiecki, Francuski, Francuski

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Poniatowskiego 28/4
40-055 Katowice

telefon:
  

email:
  

Opis:

Przedsiębiorstwo ANGLOKOM powstało w 2000 roku jako firma zajmująca się organizacją i prowadzeniem szkoleń językowych oraz tłumaczeń. Naszą ofertę kierujemy dla firm oraz osób prywatnych. Koncentruje się ona wokół szkoleń i tłumaczeń z następujących języków:

Zajęcia prowadzimy w siedzibie Klienta w godzinach przez niego ustalonych.Dostosowujemy intensywność i tematykę naszych kursów oraz  rodzaj używanych materiałów do potrzeb i wymagań Klienta. Oferujemy naukę komunikacyjnej znajomości języka angielskiego jak również szkolenia z zagadnień specjalistycznych takich jak Business English, słownictwo z tematyki energetycznej, informatycznej, medycznej, prawniczej, logistyki, kontaktu z Klientem, itp.Na naszych grupowych i indywidualnych kursach językowych kładziemy szczególny nacisk na konwersacje.  Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych, wykwalifikowanych i przygotowanych pod kątem metodycznym nauczycieli (także akademickich i native speakers).Zwracamy szczególną uwagę na wykorzystywanie czasu naszych zajęć w najbardziej efektywny sposób tak, aby ograniczyć do minimum samodzielną pracę w domu.Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania. Prowadzimy zajęcia specjalistyczne oraz przygotowujące do międzynarodowych egzaminów, takich jak First Certificate, CPE, CAE, LCCI (Business English) dla osób z bardzo dobrą znajomością języka.Zainteresowanym oferujemy weekendowe warsztaty konwersacyjne i przyspieszone kursy językowe.  Naszą ofertę kierujemy również do obcokrajowców chcących rozpocząć naukę języka polskiego.

Działamy na terenie woj. śląskiego, m.in. w miastach: Będzin, Bytom, Chorzów, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Zabrze, Żory.