Zadzwoń na naszą infolinię801 777 007 lub 222 125 480

Katalog firm - Ravelia

Artystyczne malarstwo ścienne

Ten profil został odwiedzony 2842 razy
www.magdawojcicka.pl Łączna ilość zdobytych punktów:1335

Dane kontaktowe:

Magda Wójcicka-Molska
Dane teleadresowe są ukryte

Kilka słów o sobie:

Jestem absolwentką ASP w Krakowie, scenografem, malarką. Zajmuję się również aranżacją wnętrz , mam na swoim koncie wiele realizacji. Połączyłam moje pasje i umiejetności wykonując murale czyli dekoracyjne malarstwo ścienne.

Proszę o zapoznanie się z OFERTĄ, która odnosi się właśnie do zapomnianego           acz powracającego nurtu w malarstwie. Wykonuję również obrazy olejne, grafiki, reprodukcje na indywidualne zamówienie oraz projekty graficzne dla firm i korporacji, wizytówki, logo. 

Murale wykonuję profesjonalnymi farbami bezpiecznymi dla alergików, co jest bardzo istotną sprawą, farby są bezwonne, bardzo trwałe, odporne na działanie promieni UV, odporne na ścieranie.

Jeśli chodzi o motywy to możliwości są niemalże nieograniczone, w każdym przypadku projekt powstaje na indywidualne zamówienie i dopasowany jest do potrzeb i wymagań zamawiającego. Cena jest uzależniona od wielu czynników, np. rodzaju malarstwa, szczegółów, powierzchni. Ustalam ją zawsze indywidualnie. Mogę oczywiście wystawić fakturę VAT.

Często maluję pokoje dziecięce, to ważne aby zaczarować tak przestrzeń, oswoić kolorem, aby dziecko czuło się w swoim królestwie dobrze i bezpiecznie, ale maluję również inne pomieszczenia w domu- sypialnie, salony czy łazienki.

Serdecznie zapraszam )

Galeria:

więcej