Zadzwoń na naszą infolinię801 777 007 lub 222 125 480

Katalog firm - Ravelia

ASAP24 - wdrażamy wiedzę

Ten profil został odwiedzony 1305 razy
www.asap24.pl Łączna ilość zdobytych punktów:1358

Zakres działalności:

Techniczne, Coaching, Finanse, Marketing, sprzedaż, Doskonalenie zawodowe, Inne, Informatyka, komputerowe, Zarządzanie, Inne, Interpersonalne

Siedziba i obszar działania:Dane kontaktowe:

Range
Polska
Cała Polska, siedziba w: Warszawa
Aleje Jerozolimskie 81
02-001 Warszawa

telefon:
  

email:
  

Opis działalności:

ASAP24 oferuje usługi dopasowane do potrzeb naszych Klientów bez kosztownych dodatków i pozornych korzyści. Naszą dewizą jest dostarczanie trafnych i skutecznych rozwiązań w czasie niezbędnym do uzyskania zamierzonych celów – As Soon As Possible.

Pracownicy ASAP24 łączą wiedzę teoretyczną z wieloletnią praktyką zdobytą w trakcie realizacji projektów dla dużych firm z zakresu IT, Telekomunikacji, ubezpieczeń, mediów i innych. Skupiamy się na dwóch obszarach działalności: Zarządzanie Projektami i Szkolenia. Jest to doskonałe połączenie, gdyż wiedzę teoretyczną pogłębianą przez naszych Trenerów mamy możliwość zderzyć z rzeczywistością w prowadzonych przez Kierowników projektach. Z drugiej strony nasze szkolenia obfitują w przykłady, ćwiczenia i przypadki zaczerpnięte z realnych projektów. Dlatego mamy ekspertów Kierowników projektów, praktyków Trenerów.

ASAP24 to profesjonalnie...

więcej