Katalog firm - Ravelia

Logo-atom-jpeg

ATOM Sp. z o.o. www.atomdeweloper.pl

Zakres działalności:

Sprzedaż

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Grabiszyńska 208/II p.
53-235 Wrocław

telefon:
  

email:
  


Godziny otwarcia:

Poniedziałek 7:30 - 15:30 Wtorek 7:30 - 15:30 Środa 7:30 - 17:00 Czwartek 7:30 - 15:30 Piątek 7;30 - 15:30

Opis:

Prezentujemy PaństwuPrzedsiębiorstwo Budowlane ATOM spółkę  z ograniczoną odpowiedzialnością, która powstała w 2005 r. a działalność deweloperską rozpoczęła w styczniu 2006 r. Spółka prowadzi kompleksową działalność w zakresie budownictwa jedno- i wielorodzinnego oraz obiektów usługowych, i tak:

         Zarząd i kadra spółki w branży budowlanej funkcjonuje już od wielu lat posiadając doświadczenie i wiedzę, która jest gwarantem wysokiej jakości realizowanych inwestycji.Firma ATOM jest w trakcie budowy już czwartego osiedla  w Siechnicach chcąc udowodnić, że na peryferiach Wrocławia również można budować efektowne budynki mieszkalno-usługowe o ciekawej architekturze, zwracające uwagę wszystkich. Oprócz mieszkańców Siechnic również dość  wymagający klienci z Wrocławia zdecydowali się zamieszkać właśnie na tych osiedlach. To o czymś świadczy i uzasadnia słuszność tych lokalizacji oraz wysokiego standardu i jakości wykonania inwestycji.

Dotychczasowe realizacje:

Dla osób niepełnosprawnych wykonano rampy podjazdowe przy drzwiach wejściowych do budynków oraz wydzielone miejsca parkingowe.

            Przy wykonawstwie spółka stosuje nowoczesne technologie, metody i materiały aby sprostać wymaganiom swoich klientów. Każdą inwestycję wykonuje profesjonalnie zapewniając krótki termin jej realizacji.