Katalog firm - Ravelia

Austrovin-logo-mae

Austrovin www.austrovin.pl

Zakres działalności:

Puby, piwiarnie, winiarnie, Sklepy internetowe

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Kolberga 11
25-620 Kielce

telefon:
  
:
  

email:
  
:
  
:
  
:
  


Godziny otwarcia:

Poniedziałek 8.30 - 16.30 Wtorek 8.30 - 16.30 Środa 8.30 - 16.30 Czwartek 8.30 - 16.30 Piątek 8.30 - 16.30

Opis:

AUSTROVIN - WINA Z AUSTRII I NIE TYLKO...

Sklep internetowy, hurtownia oraz sklep detaliczny oferuje najbogatszy asortyment win austriackich w Polsce, ponadto szlachetne trunki z całego świata.Ofertę uzupełniają produkty spożywcze tj.: oleje i octy spożywcze, tradycyjne austriackie słodycze, soki bio,a także sadzonki winorosli, beczki drewniane i akcesoria winiarskie.

Misją Austrovin jest rozpowszechnianie wiedzy i kultury picia wina w Polsce oraz dostarczanie klientom jak najlepszej jakości win w jak najniższej cenie.Staramy się jak najlepiej pomóc w doborze win, służymy radą każdemu.Chcemy jak najlepiej przybliżyć klientom fascynujący świat wina - jego historię, sposoby uprawy i produkcji. Ponadto oferujemy prowadzenie i zorganizowanie degustacji komentowanych oraz wyjazdów do winnic w Austrii.

Jeżeli szukają Państwo niezwykłego prezentu, niepowtarzalnego podarunku a może nie macie na niego pomysłu ? W naszej ofercie na pewno znajdą Państwo coś ciekawego dla każdego.Jeżeli wybiorą Państwo wino, na Państwa życzenie możemy przygotować dowolnie skomponowany zestaw, zawierający wino lub wina, akcesoria do win,kieliszki, wspaniałe oleje, oryginalne słodycze oraz soki biodynamiczne, zapakowane w efektowne i ładne opakowanie - drewniana skrzyneczka, elegancka torebka lub karton.

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę gdzie znajdą Państwo wiele ciekawych informacji na temat firmy, win austriackich, Austrii a także zakupią Państwo ciekawe i nietuzinkowe produkty.