Katalog firm - Ravelia

Logo

BELWEDER Hotel www.belweder.pl

Zakres działalności:

Restauracje, Integracyjne, firmowe, Noclegi, Imprezy okolicznościowe, Śluby, wesela, Inne

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Szkolna 2a
58-540 Karpacz

telefon:
  

email:
  

Opis:

Kameralny i elegancki hotel Belweder położony jest w niezwykle malowniczej i spokojnej okolicy Karpacza Górnego 790m n.p.m., w bezpośrednim sąsiedztwie (zaledwie 30m) od profesjonalnie przygotowanej nartostrady,przy Hotelu GOŁĘBIEWSKI, 600m poniżej Świątyni Wang. Otoczony piękną panoramą Karkonoszy z ich najwyższym szczytem Śnieżką, stanowi dogodną bazę wypadową do zwiedzania okolicznych atrakcji. Jest to doskonałe miejsce dla osób ,które rzeczywiście pragną odpocząć.

Hotel może przyjąć jednorazowo 62 Gości, dla których przygotowaliśmy:16 pokoi dwuosobowych, 2 pokoje jednoosobowe, 1 dwupokojowy DeLux, 8 pokoi trzyosobowych, parking hotelowy (bezpłatny), saunę(w cenie), masaże( na zamówienie), bilard(w cenie), kameralną restaurację z widokiem na góry, drink bar, letni ogródek, salę szkoleniowąb, ezpłatny dostęp do internetu, ping-pong, zniżki na znajdujący się obok hotelu wyciąg narciarski i Park Wodny TROPIKANA, obok również wypożyczalnia sprzętu i szkółka narciarska.

Wszystkie pokoje wyposażone są w komfortowe łazienki, telewizję satelitarną, telefon. Część pokoi posiada balkony, oraz tarasy, z których rozciąga się widok na panoramę Karkonoszy z ich najwyższym szczytem - Śnieżką. Na szczycie hotelu znajduje się wieżyczka widokowa. Doba hotelowa zaczyna się o godz. 14:00, a kończy o godz. 12:00. Hotel oferuje wypoczynek w okresie całego roku, także Świąteczno-Noworoczny z Balem Sylwestrowym oraz w okresie Świąt Wielkanocnych, obsługę konferencji, szkoleń i zjazdów, przyjęcia okolicznościowe, wycieczki, dancingi, ogniska. Personel recepcji jest kompetentny w wyborze dodatkowych atrakcji. Życzymy udanego pobytu.