Katalog firm - Ravelia

Bkkk-fb

Bielański Klub Kyokushin Karate www.ckf-bielany.pl

Zakres działalności:

Sporty walki, Aerobik, fitness, Organizacja imprez, instruktorzy

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
L. Staffa 3/5
01-651 Warszawa

telefon:
  

email:
  

Opis:

Historia powstania Bielańskiego Klubu Kyokushin Karate rozpoczęła się w 1992 roku, kiedy Mariusz Mazur i Andrzej Niedzielski założyli na terenie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie swoje Dojo.

Fundament budowy klubu stanowiła i nadal stanowi sztuka walki o nazwie kyokushin karate, ponieważ obydwaj założyciele, byli i są wybitnymi trenerami - instruktorami owego stylu. Praca całego zespołu owocuje zdobywanymi kolejnymi tytułami Drużynowych Mistrzów Polski w kategoriach juniorów młodszych, juniorów i seniorów.

Klubowi zależy na integrowaniu różnych dyscyplin sportowych oraz form aktywności ruchowych i z czasem oferta klubu zaczyna powiększać się o kolejne zajęcia.

Na dzień dzisiejszy klub działa w najpiękniejszej i jednej z najnowocześniejszych hal sportowych w Warszawie. Nowe miejsce znajduje się przy Zespole Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki przy ul. Leopolda Staffa 3/5. To ogromne wyróżnienie i docenienie dotychczasowej pracy Bielańskiego Klubu i wielkie uznanie naszej działalności przez władze gminy, z czego jesteśmy naprawdę dumni.

I tak nowa siedziba dzięki współpracy ze szkołą posiada fachową kadrę instruktorską oraz sympatyczną, prorodzinną i prozdrowotną atmosferę. Obecnie klub w swojej ofercie posiada:

Cały czas jednak nasza oferta powiększa się i urozmaica o nowe zajęcia. Dlatego polecamy odwiedzać nasza stronę internetową i śledzić na niej nowości oraz pojawiające się promocje.

Warto również zauważyć, iż działalność naszego klubu polega na rozwoju i upowszechnianiu kultury fizycznej poprzez:

Zajęcia prowadzimy oczywiście dla wszystkich grup wiekowych, zaczynając od dzieci w wieku 5 lat, a kończąc na osobach w kwiecie wieku, nasza oferta dotyczy, więc całych rodzin.

Mamy nadzieję, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie i swojej rodziny!