Katalog firm - Ravelia

World-showcase-small

Biuro Brokerskie "Certum" www.certum.biz.pl

Zakres działalności:

Doradztwo

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Wielki Rów 40B/116
87-100 Toruń

telefon:
  

email:
  


Godziny otwarcia:

Poniedziałek 8:00 - 16:00 Wtorek 8:00 - 16:00 Środa 8:00 - 16:00 Czwartek 8:00 - 16:00 Piątek 8:00 - 16:00

Opis:

Biuro Brokerskie "Certum" prowadzi działalność brokerską w zakresie ubezpieczeń majatkowych i życiowych. Zajmujemy się kompleksową obsługą ubezpieczeń i gwarancji ubezpieczeniowych dla podmiotów gospodarczych. Naszym celem jest świadczenie profesionalnego i etycznego doradztwa i pośrednictwa ubezpieczeniowego oraz poszerzanie świadomości i wiedzy ubezpieczeniowej.

Założycielem i właścicielem firmy jest Patrycjusz Rodzyński, magister prawa, abslowent studiów podyplomowych z zakresu ubezpieczeń, oceny ryzyka oraz likwidacji szkód ubezpieczeniowych, działający na rynku ubezpieczeniowym od 2003 r. W grudniu 2003 r. złożył z wynikiem pozytywnym egzamin na brokera ubezpieczeniowego przed Komisją Nadzoru Ubezpieczeń i Funduszy Emerytalnych (obecnie Komisja Nadzoru Finansowego).

Patrycjusz Rodzyński jest członkiem Stowarzyszenia Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych a także sygnatariuszem Kodeksu Etyki opracowanego i przyjętego przez Polską Izbę Pośredników Ubezpieczeniowych i Finansowych.