Zadzwoń na naszą infolinię801 777 007 lub 222 125 480

Katalog firm - Ravelia

Biuro Tłumaczeń Agnieszka Lipnicka

Ten profil został odwiedzony 808 razy
www.lipnicka.pl Łączna ilość zdobytych punktów:1202

Zakres działalności:

Słowacki, Hiszpański, Grecki, Szwedzki, Angielski, Węgierski, Słoweński, Serbski, Włoski, Rumuński, Estoński, Niemiecki, Litewski, Ukraiński, Niderlandzki / holenderski, Duński, Bułgarski, Chorwacki, Białoruski, Czeski, Łotewski, Rosyjski, Turecki, Francuski, Fiński, Norweski

Siedziba i obszar działania:Dane kontaktowe:

Range
Polska
Cała Polska, siedziba w: Nowy Sącz
Kościuszki 9
33-300 Nowy Sącz

telefon:
  

email:
  

Opis działalności:

Nasza firma istnieje na rynku od 1996 roku. Główna siedziba znajduje się we Wrocławiu, mamy też filie w Legnicy i Nowym Sączu, a niedawno otworzyliśmy wirtualne biuro w Londynie.

Jesteśmy nowoczesnym i stale rozwijającym się zespołem tłumaczy. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie tłumaczeń na rzecz firm prywatnych, dużych korporacji, kancelarii notarialnych, instytucji państwowych, a także klientów indywidualnych z całej Polski.

Wiemy, że skuteczna komunikacja to podstawa w dzisiejszej rzeczywistości, dlatego też wspieramy naszych klientów w kontaktach z partnerami na całym świecie. Jeżeli planują Państwo nawiązać współpracę z kontrahentami zagranicznymi, oferujemy nasze usługi w tłumaczeniu korespondencji handlowej, umów czy też katalogów i stron internetowych.

Współpracujemy z Państwem od ponad dziesięciu lat, co pozwoliło nam dostosować wachlarz naszych usług do Państwa oczekiwań oraz wysokich wymagań. Sukces naszej firmy...

więcej