Katalog firm - Ravelia

Top

Biuro tłumaczeń języka hebrajskiego www.tlumaczenia.gogler.pl

Zakres działalności:

Teksty, Tłumaczenia, Arabski

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Zamiejska 5/5
57-300 Kłodzko

telefon:
  

email:
  

Opis:

Nasze biuro tłumaczeń świadczy profesjonalne usługi w zakresie obsługi językowej j. hebrajskiego klientów instytucjonalnych oraz indywidualnych, począwszy od tłumaczeń pisemnych i ustnych, tłumaczeń przysięgłych, tłumaczeń poświadczonych przez notariusza praktykującego w Izraelu oraz opinii prawnych izraelskich adwokatów.

Rozumiemy, że niektóre zlecnia mogą być pilne, wobec tego możecie Państwo do nas dzwonić 7 dni w tygodniu / 24 godziny na dobe. Podstawowe dziedziny specjalizacji to: ekonomia, marketing, arządzanie, finanse, rachunkowość, prawo, medycyna, farmacja, nauki przyrodnicze, tłumaczenia techniczne, tematyka związana z Unią Europejską, tematyka techniczna. Cechuje nas to, że nie zlecamy wykonania naszych zleceń osobom trzecim lub innym wykonawcom, także Państwa teksty nie przechodzą przez nieznane źródła. W naszym biurze uzyskują Państwo gwarancję poufności powierzonych nam materiałów.

Wobec powyższego, możemy zaoferować Państwu najlepsze stawki cenowe na rynku. Tłumaczenia są wykonywane profesjonalnie, oraz terminowo. Dodatkowym atutem jest to, iż przy większych zleceniach, jak i klient indywidualny, jak i biuro tłumaczeń może liczyć na znaczny rabat.

 

Ponadto prowadzimy:

- Rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami do pracy na stanowiskach, które wymagają języka        hebrajskiego.

- Negocjacje w imieniu Państwa firmy z innymi kontrahentami w języku hebrajskim.

 

Podsumowując, zlecając naszej firmie tłumaczenie tekstu, otrzymują Państwo gwarancję:

- Najbardziej atrakcyjnej oferty cenowej na rynku

- Profesjonalnie zrobionego tłumaczenie

- Terminowego wykonania zlecenia

- Poufności powierzonego nam tekstu

 

-------------------------------------------------------------------------------------

OFERTA

Specjalizujemy się tylko w języku hebrajskim. Nie jesteśmy normalnym biurem tłumaczeń, wykonującym tłumaczenia ze wszystkich języków. Oczywiście mogą Państwo zlecić nam tłumaczenia z/na inne języki. Tłumaczeniami zajmują się pracownicy naszego biura, a nie tłumacze zewnętrzni, tak jak w innych biurach, często z nieznanych zródeł oraz z niesprawdzonymi kwalifikacjami.

Tłumacząc u nas, mają Państwo pewność, że tłumaczenia zostaną wykonane profesjonalnie, w najlepszej jakości możliwej do osiągnięcia na rynku polskim.

 

» Oferujemy Państwu szeroki pakiet usług, m.in.:

♣ tłumaczenia pisemne, ustne♣ symultaniczne i konsekutywne♣ przysięgłe i zwykłe (niepoświadczone)♣ przeprowadzanie kwalifikacji językowych

♣ kompleksową obsługę konferencji♣ Wykonujemy tłumaczenia o różnorodnej   tematyce

♣ opinie prawne

♣ izraelskie upoważnienia notarialne

♣ organizacja wycieczek do Izraela

♣ Windykacja należności w Izraelu oraz pełna obsługa prawna w Izraelu

 

 

 

♣ TŁUMACZENIA PISEMNE:Tłumaczenia pisemne specjalistyczne to główny obszar naszego działania.Wykonujemy tłumaczenia zachowując pełną kompatybilność tekstów z popularnymi edytorami tekstowymi występującymi na rynku. Stosujemy najnowsze rozwiązania informatyczne pozwalające na wysokiej jakości obróbkę graficzną dzięki czemu tłumaczenie oddaje jak najwierniej tekst oryginalny. Zapewniamy każdorazowo dostosowanie naszej oferty do Państwa wymogów, ustalając terminy realizacji, koszty tłumaczenia oraz formę płatności i dostarczenia tłumaczeń.Udzielamy gwarancji na wykonaną pracę.

  

♣ TŁUMACZENIA PRZYSIĘGŁE:Oprócz tłumaczeń specjalistycznych i zwykłych Biuro Tłumaczeń  świadczy usługi w zakresie tłumaczeń przysięgłych w ponad 40 językach świata. W przypadku tłumaczenia przysięgłego strona obliczeniowa to 1125 znaków ze spacjami, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości z dn.8 czerwca 1987 roku w sprawie biegłych sądowych i tłumaczy przysięgłych (Dz. U. z dnia 23 czerwca 1987 roku). Przedłożenie tłumaczenia uwierzytelnionego przez tłumacza przysięgłego jest potrzebne przy wszelkich pismach i dokumentach składanych do sądów i urzędów, dokumentach założycielskich spółki oraz zmianach tych dokumentów, przy dokumentacji przetargowej, aktach personalnych pracowników zagranicznych itp. Wszelkie dokumenty sporządzone oryginalnie w języku obcym przedkładane jakimkolwiek polskim urzędom muszą być dla swej ważności przetłumaczone przysięgłe.

  

♣ TŁUMACZENIA KONSEKUTYWNE:Tłumaczenia konsekutywne - tłumaczenia towarzyszące, które polegają na tym, że prelegent po kilku zdaniach przerywa wypowiedź, aby tłumacz mógł przełożyć jego słowa. Tłumaczenie takie wymaga zatem od tłumacza umiejętności zapamiętania lub szybkiego zanotowania treści wygłoszonego fragmentu. Oceniając pracę tłumaczy ustnych, firma zwraca uwagę na ich umiejętności i cechy predysponujące ich do takiej pracy, jest wobec tego w stanie spełnić wymagania klientów.

  

♣ TŁUMACZENIA SYMULTANICZNE:Tłumaczenia symultaniczne - zespół tłumaczy pracuje w dźwiękoszczelnej kabinie i przekłada wypowiedzi mówcy na bieżąco, w trakcie ich wygłaszania przez prelegenta. Tłumaczenia symultaniczne są potrzebne na konferencjach i spotkaniach, w których uczestniczy wiele osób. Tłumacze symultaniczni pracują w parach, zmieniając się w kabinie mniej więcej co pół godziny. Jako jedne z najtrudniejszych zadań tłumaczeniowych, tłumaczenia symultaniczne wymagają od wykonujących je osób nie tylko doskonałej znajomości języka źródłowego, docelowego i terminologii ♣TŁUMACZENIA STRON WWW:Oferujemy profesjonalne tłumaczenie stron www za rozsadna cenę na wszystkie języki europejskie.Tłumaczenia wykonywane sš przez specjalistów z danej dziedziny.

 

OPINIE PRAWNE ADWOKATÓW Z IZRAELA:

Oferujemy sporządzenie opinii prawnych bazujących na prawie izraelskim lub na prawie polskim, sporządzonym przez adwokatów w Izraelu. Takie opinie mogą być przydatne w różnych postępowaniach sądowych, np. w  postępowaniu o reprywatyzację mienia.

 

TŁUMACZENIE NOTARIALNE IZRAELSKIE:

 

Oferujemy sporządzenie tłumaczeń poświadczonych przez notariusza w Izraelu wraz z poświadczeniem Apostille, które posługiwanie się takim dokumentem w Polsce. Notariusz w Izraelu, świadczy również usługi odpowiadające tym, które świadczy tłumacz przysięgły w Polsce. Takie tłumaczenia mogą być bardzo przydatne, jak chcą Państwo przetłumaczyć dokument z j. angielskiego na j. polski. Wtedy nie trzeba go tłumaczyć dwa razy w Polsce (ponieważ nie ma tłumacza przysięgłego również z j. hebrajskiego jak i j. angielskiego).

 

PRZEPROWADZANIE KWALIFIKACJI JĘZYKOWYCH 

 

Wiele firm na terenie Polski zatrudnia pracowników do pracy na stanowisku wymagającym płynną znajomość języka hebrajskiego. Jednak większość kandydatów, mimo swojego "pięknego" CV, nie zna j. hebrajskiego na wystarczającym poziomie, aby świadczyć usługi na w/w stanowisku pracy. Jak firma powinna się uchronić przed taką sytuacją ? 

Proponujemy przeprowadzić przez nasze Biuro Tłumaczeń, kwalifikację kandydatów na stanowisku. Każdy kandydat będzie oceniony z podobnych materiałów, a Państwo dostaniecie raport ws. Każdego kandydata, oraz ranking wszystkich ocenionych kandydatów. Usługa ta pozwoli Państwu zaoszczędzić bardzo dużo wydatków, gdyż przyjęcie niewykwalifikowanego pracownika, kosztuję firmę bardzo dużo pieniędzy.