Katalog firm - Ravelia

Logo

BOX-PLAN Przedsiębiorstwo Usługowo-Doradcze boxplan.pl

Zakres działalności:

Serwis sprzętu biurowego, Kasy fiskalne, czytniki, karty, Projektowanie i wykonawstwo sieci, Alarmowe systemy

Dane kontaktowe:

Adres:

BOX-PLAN o/Hrubieszów
LUDNA 20
22-500 HRUBIESZÓW

telefon:
  
Ewelina Waleczko - Biuro:
  
Grzegorz Laskowski - Serwis:
  

email:
  


Godziny otwarcia:

Poniedziałek 8 - 16 Wtorek 8 - 16 Środa 8 - 16 Czwartek 8 - 16 Piątek 8 - 16

Opis:

Znajdą Państwo u nas największy wybór kas fiskalnych w dobrej cenie w Lublinie Chełmie oraz Hrubieszowie ( w tym ONLINE READY), wagi elektroniczne, czytniki kodów kreskowych, terminale płatnicze - Polska Bezgotówkowa - przez rok ZA DARMO!!!podpis elektroniczny oraz kompleksowe wyposażenie dla firm. Idealne kasy fiskalne dla punktów handlowych, usług, kantorów i dyskotek oraz parków rozrywki od 2018 roku.

Od 01.01.2019 roku czeka nas obowiązkowa wymiana kas fiskalnych na kasy ONLINE dla mechaników, warsztatów samochodowych oraz stacji paliw. Kasy ONLINE kupisz w w oddziałach BOX-PLAN w Lublinie Chełmie oraz Hrubieszowie.

Teraz wszystkie kasy fiskalne i pozostałe urządzenia z naszej oferty

dostępne są w leasingu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą dotyczącą kompleksowego wyposażenia sklepów w kasy fiskalne w Lublinie, Chełmie oraz Hrubieszowie, terminale płatnicze, podpis elektroniczny, sprzęt komputerowy, programy gotowe na JPK 2018 oraz inne urządzenia i elementy niezbędne do prowadzenia działalności handlowej i magazynowej.

Jesteśmy firmą istniejącą na rynku od 1995 roku co owocuje ogromnym doświadczeniem naszych specjalistów.

Od początku naszej działalności wyposażamy sklepy w kasy i drukarki fiskalne (Lublin, Chełm, Hrubieszów), terminale płatnicze, podpis elektroniczny, programy oraz różnego rodzaju sprzęt, akcesoria i inne niezbędne towary potrzebne do funkcjonowania sklepu. Obsługujemy firmy od województwa Mazowieckiego po Podkarpackie.

Współpracujemy z firmą INSOFT i integrujemy systemy kasowo‑komputerowe na bazie programu PC Market i PC POS.

W naszej ofercie znajdą Państwo również programy dla firm InsERT, INSOFT, WAPRO, Novitus i inne.

Nasi klienci to członkowie różnych sieci między innymi "Lewiatan Razem", "Groszek", "Nasz Sklep" ale także w przeważającej ilości inne sklepy zarówno sieciowe jak i indywidualne. 

Nasza oferta to przede wszystkim wysokiej jakości produkty firmy ELZAB, której jesteśmy "Platynowym 1" partnerem.

Jako jedyna firma w województwie lubelskim i jedna z nielicznych w kraju posiadamy uprawnienia serwisu fabrycznego ELZAB a wymianę pamięci fiskalnej w kasie lub drukarce fiskalnej wykonujemy w ciągu jednego dnia roboczego.