Katalog firm - Ravelia

Aa-logo-na-fakture-nowa-czcionka

BUDEX GEOSYNTETYKI www.budex.net

Zakres działalności:

Geosyntetyki, Brukarstwo i kamieniarstwo, Place zabaw, Inne, Architektura krajobrazu

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
BIELSKA 99C
43-332 PISARZOWICE

telefon:
  

email:
  

Opis:

 

Firma Budex istnieje na rynku budowlanym od wielu lat. Zajmujemy się DYSTRYBUCJĄ HYDROIZOLACYJNYCH MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH oraz GEOSYNTETYKÓW. Obecnie współpracujemy z grupą około 200 składów budowlanych i firm wykonawczych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo: geowłókniny, geosiatki, membrany dachowe, folie budowlane, folie dachowe, basenowe (do oczek wodnych), paroizolacyjne, siatki podtynkowe, membrany do izolacji poziomej i pionowej fundamentów, geomembrany, geosiatki, geotkaniny, geokraty, wyroby z tworzyw sztucznych (łączniki, podkładki dystansujące do prętów, listwy itp.)Drugą gałęzią naszej działalności jest KOMPLEKSOWE USZCZELNIANIE GEOMEMBRANĄzbiorników min. dla oczyszczalni ścieków, stacji benzynowych, niecek basenów, składowisk odpadów przemysłowych, placów demontażu samochodów („szrotów”), w zakresie budowy parkingów, podjazdów, przy wykonywaniu robót melioracyjnych i drenażowych i tym podobnych obiektów. Nasza oferta asortymentowa jest ciągle poszerzana i uaktualniana o nowe produkty, które są wykorzystywane w budownictwie. Wszystkie oferowane przez nas produkty są na bieżąco uzupełniane w naszych magazynach, co daje pewność firmom współpracującym z nami, iż nie nastąpi jakikolwiek przestój w ich pracy. Równocześnie gwarantujemy wysoką jakość materiałów i usług przy konkurencyjnych cenach.Proponujemy Państwu zawsze fachową i miłą obsługę.Działamy szybko i sprawnie. Dewizą naszej firmy jest realizacja każdego zamówienia w jak najkrótszym czasie. Każdy Klient i jego zamówienie jest traktowany z najwyższą powagą i dbałością o jego satysfakcję z dokonanego wyboru.

Oferty handlowe na wybrane materiały oraz pełny zakres usług w ramach uszczelniania i zgrzewania przedstawiamy w odpowiedzi na zapytania ofertowe.

Natomiast warunki współpracy takie jak: dodatkowe rabaty, forma i termin płatności pozostają do indywidualnego ustalenia.

Na następnych stronach chcemy Państwa zainteresować pełną gamą wyrobów spełniających wymogi nowoczesnego budownictwa.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i cenami!