Katalog firm - Ravelia

Kolko-damo

BUFU DAMO www.damo.pl

Zakres działalności:

Nieruchomości, Komunikacyjne i OC, Ubezpieczenia, Majątkowe

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Powstańców 61
31-618 Kraków

telefon:
  

email:
  


Godziny otwarcia:

Poniedziałek 8:00 - 17:00 Wtorek 8:00 - 17:00 Środa 8:00 - 17:00 Czwartek 8:00 - 17:00 Piątek 8:00 - 17:00

Opis:

DAMO to sieć multiagencji ubezpieczeniowych, działająca w obrębie województwa małopolskiego. Naszą Pasją są ubezpieczenia, a naszym celem zapewnienie naszym Klientom bezpieczeństwa finansowego. Sprawdź naszą ofertę ubezpieczeń i skontaktuj się z najbliższym doradcą DAMO w swojej okolicy!

Kalkulator  on-line to porównanie oferty wszystkich liczących się Towarzystwa na rynku ubezpieczeniowym.

Kalkulacja ubezpieczenia zajmuje tylko 2 minuty, a wynik to porównanie ofert najlepszych ubezpieczeń.

Oferta dla Klientów Indywidualnych

Nasi doradcy w szerokiej ofercie posiadają produkty, które spełnią wszystkie Państwa wymagania. Dla Klientów indywidualnych, posiadamy gamę ubezpieczeń z wszystkich liczących się na rynku Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Wśród nich można wymienić najbardziej populerne i najczęściej wyszukiwane ubezpieczenia komunikacyjne.

W grupie tych ubezpieczeń możemy wymienić ubezpieczenia:

Poza ubezpieczeniami komunikacyjnymi, następną dosyć popularną grupą ubezpieczeń, są ubezpieczenia mieszkań i domów, zwane ogólnie ubezpieczeniami majątkowymi.

W grupie tej można wyliczyć ubezpieczenia:

Wymieniając grupy najczęściej poszukiwanych ubezpieczeń, nie można zapomnieć o ubezpieczeniach podróżnych. Umowy te zawierane są najczęściej w okresach wakacyjnych letnich oraz zimowych. Ubezpieczenia te, chronią nas przede wszystkim od kosztów leczenia, które musimy pokryć w następstwie nieszcześliwych wypadków, w czasie podróży zagranicznych. Umowy ubezpieczenia tej grupy, zaiwrane są najczęściej w formie pakietowej. Oznacza to, że oprócz wymienionych zwrotów kosztów leczenia proponowane są łącznie z:

Poza wyszczególnionymi grupami najczęściej sprzedawanych, oraz poszukiwanych ubezpieczeń, w naszej ofercie mamy cetując baner reklamowy jednego Towarzystwa Ubezpieczeń: "Ubezpieczenia Wszystkich Gatunków". Masz watpliwości, skontaktuj się z nami a przekonasz się sam.