Katalog firm - Ravelia

Logo-big-1

Centrum Artystyczne Sztukarnia www.sztukarnia.pl

Zakres działalności:

Ceramika, Wystawy, wernisaże, Aktorstwo, Dziennikarze, literaci, Malarstwo, Rękodzieło artystyczne, Kursy, szkolenia, Witraże, Antyki-renowacja

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Lewicka 10/7
02-547 Warszawa

telefon:
  

email:
  


Godziny otwarcia:

Poniedziałek 12:00 - 20:00 Wtorek 12:00 - 20:00 Środa 12:00 - 20:00 Czwartek 12:00 - 20:00 Piątek 12:00 - 20:00

Opis:

Sztukarnia Warszawa Mokotów oferuje różnorakie zajęcia dodatkowekurs szycia, projektowania ubrań, haftu, decoupage, garncarstwa, rzeźbiarstwa, malarstwa, batiku, ebru, graffiti, fotografii, twórczego pisania, dziennikarstwa, kaligrafii, pracy z filcem i innych obszarów sztuki, na które wyobraźnia zanosi naszych wykładowców. Jesteśmy centrum ze sztuką w środku, a sztuka jest równie nieograniczona jak ludzka pomysłowość. Pozwól nam wypleść się z papieru, zwitrażować oczy, ulepić z gliny włosy, wyhaftować serce, sfilcować pozytywnie umysł. Rozkochaj się w leniwych malarskich popołudniach na trawie, zrelaksuj się podczas filozoficznych wieczorów, wyślij swoje dziecko w bajkowy świat ceramiki – niech podąży za żywymi obrazami swojej głowy.

Oprócz warsztatów, kursów i spotkań literackich dla dzieci i dorosłych organizujemy również imprezy firmowe oraz urodziny dla dziecka – Warszawa w swych różnych obliczach jest zawsze rozpalona sztuką!