Katalog firm - Ravelia

Karnak-l

CENTRUM RADIESTEZYJNEJ PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ I HOMEO-FARMAKOPUNKTURY® "KARNAK" s.c. www.karnak.pl


Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Św. Floriana 9
41-800 Zabrze

telefon:
  

email:
  


Godziny otwarcia:

Poniedziałek 10:00 - 18:00 Wtorek 10:00 - 18:00 Środa 10:00 - 18:00 Czwartek 10:00 - 18:00 Piątek 10:00 - 18:00

Opis:

Jesteśmy firmą, która radiestezją i problemami pokrewnymi zajmuje się od ponad 35 lat - początkowo jako Zakład Usług Radiestezyjnych a od 1991 roku jako firma "KARNAK". Od 1993 roku jesteśmy zarejestrowaną w Kuratorium Oświaty i Wychowania w Katowicach Niepubliczną Placówką Oświatową.

Homeo-Farmakopunktura®(nazwa zastrzeżona dla metody i firmy "KARNAK") jest nazwą holistycznej metody terapeutycznej, która obejmuje całościowo zagadnienia i formę pracy pośredniej lub też bezpośredniej z organizmem żywym i jego prawidłowym funkcjonowaniem. Jest to więc holistyczne podejście do człowieka i wszelkich organizmów żywych.

Metodę tą oraz konstrukcję emitorów Biały Ozyrys opracował nestor radiestezji Leszek Tulik we współpracy z synem - Jerzym Tulikiem. Metoda sprawdzona w działaniu jako metoda samoistna, jak również w skojarzeniu z każdą inną terapią i medycyną konwencjonalną. Od lat jej stosowanie daje bardzo dobre efekty w wielu jednostkach chorobowych.

W ramach działalności oferujemy:

Firma jest członkiem Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej oraz Członkiem Założycielem Ogólnopolskiego Cechu Bioenergoterapeutów i Radiestetów z siedzibą w Bydgoszczy.