Katalog firm - Ravelia

Fandance-plan-gorzow-wlkp-p1-jpg-akcept

Centrum Tanca "Fan Dance" www.fandance.pl

Zakres działalności:

Tańca, Taniec, Aerobik, fitness, Organizacja imprez

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Kosynierów Gdyńskich 21 B
66-400 Gorzów Wlkp

telefon:
  

email:
  

Opis:

 

Centrum Tańca "Fan Dance"  to prywatna, specjalistyczna placówka oświaty pozaszkolnej preferująca wychowanie poprzez taniec. Jest to Szkoła Tańca ze znacznymi osiągnięciami par sportowych dziecięcych, młodzieżowych i dorosłych.

Obecnie w “Fan Dance” trenują tancerze najwyższych sportowych klas tanecznych : najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej “S” ( obecnie jedyna para amatorów tej klasy w Gorzowie ) najwyższej krajowej klasy tanecznej “A” oraz klas “B”, “C” i klas niższych.

W Centrum Tańca trenują dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe.

Jednym ze znaczących sukcesów odniesionych poza granicami kraju było zdobycie II V-ce Mistrzostwa Europy w salsie w Szwajcarii oraz piątego miejsca w Mistrzostwach Świata we Włoszech przez wychowanków szkoły. Para ta zanotowała również tytuły Mistrzów I V-ce Mistrzów Polski w tej konkurencji

W “Fan Dance” trenują również dorośli tworząc grupę tańca towarzyskiego Seniorów Znaczniejszymi osiagnięciami tancerzy z grupy Seniorów było zdobycie tytułu II V-ce Mistrza Polski Policjantów oraz zdobycie pucharu Marszałka Województwa Lubuskiego w kategorii powyżej 45 lat .

W ofercie Centrum Tańca “Fan Dance” każdy znajdzie cos dla siebie :

Szkółka tańca dla dzieci obejmuje dzieci już od lat 5. Dzieci oprócz nauki tańca biorą udział w organizowanym rankingu turniejowym “Grand Prix Fan Dance” dla Par Pierwszego Kroku , co umożliwia systematyczną konfrontację i ocenę umiejetności przez wykwalifikowanych sędziów tańca towarzyskiego. Dla dzieci organizowane są również dyskoteki, zabawy oraz inne atrakcje okolicznościowe.

Dla młodzieży oprócz tańca towarzyskiego oferujemy zajęcia z Hip hopu i innych technik tańca nowoczesnego.

Wielkim zainteresowaniem cieszą się zajęcia z zumby i aerodance dla pań, a także taniec brzucha i bollywood.

Fan Dance jest jedyną placówką w Gorzowie mieszczącą się we własnym lokalu, posiadającym dwie duże klimatyzowane sale taneczne o wysokim standardzie , z lustrami, posiadające wygodne szatnie przy każdej z sal, oraz zaplecze sanitarne z prysznicami. W obiekcie znajduje sie kawiarenka dla osób oczekujących na lekcje i rodziców oczekujących na swe pociechy,a także sklepik z najpotrzebniejszym asortymentem tanecznym. Obiekt znajduje się w samym centrum miasta, ma dogodne położenie dla osób przemieszczających się środkami komunikacji miejskiej . Pomimo położenia w centrum miasta zlokalizowane jest w zacisznym zakątku w głębi głównej ulicy Gorzowa , z daleka od miejskiego gwaru.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz światowe programy taneczne.

Właściciele – Anna i Grzegorz Depta posiadają najwyższą – pierwszą kategorię instruktorską w dziedzinie tańca towarzyskiego, są sędziami tańca towarzyskiego Założyciel i dyrektor Centrum Tańca - Grzegorz Depta - jako prekursor tańca towarzyskiego został odznaczony w styczniu 2007 roku w Krakowie medalem 50-lecia Polskiego Towarzystwa Tanecznego "Za wybitny wkład pracy na rzecz rozwoju ruchu tanecznego w Polsce".