Katalog firm - Ravelia

Logo-wp

Chris Photographer | artystyczna fotografia ślubna, ciążowa, dziecięca i rodzinna chrisphotographer.eu

Zakres działalności:

Fotografowanie imprez, Fotoreportaże, Artystyczna, Sesje zdjęciowe

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Rynek
44-100 Gliwice

telefon:
  

email:
  

Opis:

Co myślę o fotografii?

Fotografia w moich oczach to uchwycenie wyjątkowego momentu w życiu, momentu pełnego uczuć i emocji. To nie tylko wstrzymanie na ułamek sekundy całego świata, to ukazanie i wydobycie czegoś wyjątkowego – duszy osoby lub osób fotografowanych. Bo cóż piękniejszego może być na świecie niż dusza ukazująca uczucia i emocje? To dzięki niej zdjęcia są dla nas tak istotnym elementem wspomnień – nie służą tylko do tego aby pamiętać, ale przede wszystkim aby poczuć emocje które towarzyszyły nam tamtego dnia i odnaleźć zaginiony fragment układanki naszego życia…

Moje doświadczenie

Nigdy nie studiowałem fotografii, nie odbywałem żadnych kursów, ponieważ na studiach możesz poznać tylko aspekty techniczne, które równie dobrze możesz poznać zdobywając doświadczenie… Moim zdaniem fotografii nie da się studiować i uczyć, fotografia powinna pochodzić prosto z serca. Czuje ją, słyszę każdego dnia jak dobija się do mnie wołając dźwiękiem migawki. Fotografia dała mi wolność duszy, której całe życie poszukiwałem… pozwól mi czuć tą wolność fotografując Ciebie, Twoich bliskich i wspaniałe momenty Twojego życia…

W czym się specjalizuje?

Uwielbiam uczucia i emocje, dlatego specjalizuje się w fotografii rodzinnej. Głównie pracuje jako fotograf ślubny i ciążowy. Bardzo chętnie wykonuję także zdjęcia dziecięce i rodzinne.

Ceny moich usług

Ceny moich usług zależą od ilości poświęconego czasu, miejsca w które muszę dojechać, konkretnych oczekiwań klientów oraz końcowych materiałów jakie chcą otrzymać.

Chcesz poznać konkretne ceny? Napisz lub zadzwoń – podaj rodzaj zlecenia, miejscowość i ewentualną datę a przygotuję dla Ciebie dopasowaną ofertę!