Zadzwoń na naszą infolinię801 777 007 lub 222 125 480

Katalog firm - Ravelia

Coloris sp. z o.o.

Ten profil został odwiedzony 31 razy
https://coloris.sklep.pl Łączna ilość zdobytych punktów:400

Zakres działalności:

Dłonie i stopy, Depilacja, woskowanie, Lifting, maseczki, Inne

Opis działalności klienta:

NASZA MISJA

Nasza misja to produkcja innowacyjnych kosmetyków które w wyraźny, efektywny i bezpieczny sposób podkreślają piękno twarzy i ciała.

Koncentrujemy się na kosmetykach: do pielęgnacji ust (balsamy do ust, pomadki ochronne); do pielęgnacji i koloryzacji paznokci (odżywki do paznokci, lakier do paznokci, zmywacz lakieru do paznokci); do pielęgnacji rzęs i brwi (serum wydłużające rzęsy, jednostopniowa henna do brwi); do pielęgnacji brody, wąsów (oleje, balsamy, woski i kremy); do depilacji (kremy, woski); pielęgnacji dłoni i stóp (kremy, maski, serum.

ZALETY NASZYCH KOSMETYKÓW

Nasze produkty wyróżnia: Kreatywność koncepcji produktowej, innowacyjny dizajn i sposób podania -nasz Dział Marketingu na bieżąco śledzi światowe trendy w branży i dostosowuje je do filozofii naszych marek wdrażając kilkanaście produktów rocznie będących innowacjami na skalę krajową lub nawet europejską. Innowacyjność formuł– nasz Dział Badań i Rozwoju złożony ze specjalistów o wieloletnim doświadczeniu w tworzeniu formuł kosmetycznych wciąż pracuje nad nowymi rozwiązaniami technologicznymi by je oferować klientom. Optymalna relacja ceny i jakości –działając od lat na bardzo konkurencyjnym polskim rynku nauczyliśmy się że cena pozostaje zawsze jednym z najważniejszych parametrów produktu.

Wszystkie kosmetyki Coloris powstają w naszym własnym zakładzie produkcyjnym koło Warszawy, Polska, Unia Europejska.

 NASZ PROCES PRODUKCJI

Prowadząc produkcję kosmetyków od wielu lat zdobyliśmy ogromne doświadczenie, dysponujemy optymalnym parkiem maszynowym, współpracujemy z najlepszymi dostawcami surowców i korzystamy z globalnego rynku dostawców elementów i opakowań. Wszystkie procesy produkcyjne prowadzone w naszym zakładzie odbywają się zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Produkcyjnej GMP ISO 22716:2007 i spełniają wymagania standardu IFS HPC (International Featured Standards for Household products, Personal care products and Cosmetics). co potwierdzone jest stosownymi certyfikatami wydanym przez znaną niezależną firmę TUV SUD.

Wszystkie nasze wyroby spełniają warunki Rozporządzenia 1223/2009 Parlamentu Europejskiego nt produkcji kosmetycznej i mogą być wprowadzane na rynki wszystkich państw Unii Europejskiej.

Obszar działalności firmy:

Range
Polska
Cała Polska, siedziba w: Izabelin

Mościska, ul. Estrady 11 A
05-080 Izabelin

telefon:
  

email:
  

drukuj siedzibę