Katalog firm - Ravelia

Logo-tagline-2

Commercecon Hale Stalowe www.commercecon.pl

Zakres działalności:

Inne, Nadzór budowlany, Usługi kompleksowe, Inne, Budownictwo telekomunikacyjne, Dachy, rynny, blacharstwo

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Gdańska 47/49
90-729 Łódź

telefon:
  

email:
  


Godziny otwarcia:

Poniedziałek 8:00 - 16:00 Wtorek 8:00 - 16:00 Środa 8:00 - 16:00 Czwartek 8:00 - 16:00 Piątek 8:00 - 16:00

Opis:

Firma COMMERCECON Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie lekkich konstrukcji stalowych.

- Projektowanie hal stalowych

- Budowa, montaż hal stalowych

- Dostawa i montaż innych konstrukcji stalowych

- Generalne Wykonawstwo obiektów przemysłowych

Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji obiektów przemysłowych na terenie całego kraju i poza granicami Polski. Podstawową działalnością pozostaje wykonawstwo budynków wielkopowierzchniowych, jak:

- Hale produkcyjne

- Hale magazynowe

- Hale handlowe

- Hale sportowe

- Budynki socjalne

- Centra logistyczne

- Salony samochodowe

- Inne obiekty przemysłowe

Oferujemy również wykonawstwo poszczególnych etapów realizacji projektu, na przykład wykonanie lekkiej obudowy ścian, czy poszycia dachu oraz montaż lub dostawa konstrukcji stalowej.

Stosujemy nowoczesne i sprawdzone technologie, zgodne z obowiązującymi normami bezpieczeństwa. Współpracujemy z firmami, które oferują sprawdzone produkty i usługi najwyższej jakości. Korzystamy wyłącznie z materiałów renomowanych producentów, aby zapewnić w ten sposób najwyższe standardy naszych realizacji.

Z usług firm grupy COMMERCECON skorzystało już wielu Klientów w całej Polsce. Możemy pochwalić się realizacją obiektów o dużej, bo liczonej w setkach tysięcy metrów kwadratowych powierzchni użytkowej.

Dzięki rzetelności i pro-konsumenckiej postawie stale powiększamy nasze portfolio realizacji i zadowolonych Kontrahentów.COMMERCECON stale wzbogaca swoją ofertę, aby spełniać rosnące wymagania Inwestorów i dostosować się do zmiennych warunków na rynku budowlanym.

Jesteśmy otwarci na realizację zamówień hal o różnym przeznaczeniu.Każdy Inwestor może liczyć na fachową pomoc naszych pracowników w zakresie planowanej inwestycji.

Proponujemy szeroki wachlarz rozwiązań w zależności od przeznaczenia obiektu i oczekiwań Inwestora. Oferowane hale mogą mieć różne rozwiązania konstrukcyjne, architektoniczne i technologiczne. Umożliwia to wstępną wycenę inwestycji. Kładziemy duży nacisk na ekonomiczne wykorzystanie stali, pamiętając o bezpieczeństwie konstrukcji i komforcie użytkowania.