Katalog firm - Ravelia

Cws

Comp-Web Studio www.compwebstudio.pl

Zakres działalności:

Serwisy i portale, Dla stron WWW

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Wierzchosławice 95
33-122 Wierzchosławice

telefon:
  
:
  

email:
  

Opis:

Firma Comp-Web Studio działa na polskim rynku już od lutego 2007 roku. Początkowo w ofercie firmowej znajdowało się projektowanie stron internetowych oraz sklep ze sprzętem komputerowym. Obecnie główny profil Comp-Web Studio to promocja firm różnych branż, poprzez projektowanie i tworzenie stron www, jak również internetową promocję firm i ich oferty, studio reklamy a także sklep komputerowy. W naszej ofercie znajduje się również serwis komputerowy, który wyróżnia rzetelność i profesjonalne wykonywanie powierzonych zadań. Na każdą usługę wystawiana jest gwarancja obejmująca wykonane czynności serwisowe.

Projektowanie stron internetowych to nasza pasja dlatego wkładamy w nią jak najwięcej profesjonalizmu oraz dokładności. Każda strona www ma indywidualny projekt graficzny, ponieważ nie korzystamy z szablonów ale z naszej wyobraźni oraz słuchamy uwag naszych klientów. Strony internetowe są dziś coraz ważniejsze w prowadzeniu działalności dlatego staramy się jak najlepiej przygotować dla Państwa.

"Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe." - Albert Einstein

Nasza oferta jest cały czas poszerzana i uzupełniana, jednak już charakteryzuje ją duża różnorodność oraz interesujące ceny i rewelacyjne promocje. To Państwo wytyczają potrzeby, a my je spełniamy. W niedługim czasie zamierzamy poszerzyć ofertę i wzbogacić ją o nowe asortymenty. Comp-Web Studio to nic innego jak profesjonalizm i skuteczność.Nasz zespół posiada odpowiednią wiedzę z zakresu oferowanych usług, którą stale rozwijamy, a kilkuletnie doświadczenie sprawia że nasze usługi cechuje coraz większy profesjonalizm.

GŁÓWNE PROFILE FIRMYComp-Web Studio oferuje usługi z dziedziny informatyki z zakresu:

SPRZEDAŻ SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO

SERWIS SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO

PROJEKTOWANIE I TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

STUDIO REKLAMY, które dla Państwa zaprojektuje każdy rodzaj reklamy.