Katalog firm - Ravelia

Missing

Cukiernia Andrzej Kozak www.cukiernia-kozak.pl

Zakres działalności:

Kawiarnie, Cukiernicze

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Walcownicza 50
04-921 Warszawa

telefon:
  

email:
  


Godziny otwarcia:

Poniedziałek 9:00 - 19:00 Wtorek 9:00 - 19:00 Środa 9:00 - 19:00 Czwartek 9:00 - 19:00 Piątek 9:00 - 19:00 Sobota 9:00 - 18:00

Opis:

Andrzej Kozak jest cukiernikiem z powołania. W młodym wieku zdecydował o swoim życiowym zawodzie i poświęcił się zdobywaniu doświadczenia. Zaczął w rodzinnym mieście Toruniu – mieście piernikowej tradycji. Kierując się zasadą, że tylko praktyka u różnych mistrzów umożliwi dogłębne poznanie rzemiosła i wypracowanie własnego w nim mistrzostwa podróżował po Polsce pracując w cukierniach o odmiennych tradycjach. Swoją wędrówkę zakończył w Warszawie, gdzie postanowił zrealizować swój cel i założyć własną cukiernię. Obecny zakład w Falenicy otwarty został w 1978r. Nasza firma od początku była firmą rodzinną, nad jej powstaniem wraz z mężem pracowała Danuta Kozak, a w pracy nad jej rozwojem wspiera rodziców córka Paulina. Dzięki temu łączymy efekty pracy kilku osób majacych różne doświadczenia, pomysły, poglądy.

   Przez te wszystkie lata zdobyliśmy sobie wiernych klientów, którzy przyjeżdżają do nas często z odległych bardzo miejsc. Mieliśmy również zaszczyt gościć na stołach osób o wielkich autorytetach. Staramy się stale rozwijać i spełniać wymagania naszych klientów. Jednak zawsze kierujemy się zasadą, że pewne tradycje naszego zakładu nie mogą zostać zapomniane w podążaniu za postępem w cukiernictwie. Do tych tradycji należy unikanie polepszaczy i składników chemicznych, produktów dekoracyjnych wykonywanych masowo w przemysłowych zakładach, stosowania konserwantów przedłużających trwałość produktu i jego odporność na czynniki zewnętrzne. Tak więc rozwijając naszą ofertę zawsze pozostajemy wierni tradycyjnym i naturalnym składnikom.

   Oferujemy duży wybór ciast, ciastek, tortów. Niniejsza strona przedstawić może Państwu jedynie niewielką jego część. Trudno jest nam też zadecydować, które z naszych wyrobów powinny zostać tu wymienione – staramy się obserwować gusta naszych klientów i tak dobierać asortyment, aby wszystkie produkty były doceniane.Z pewnością na uwagę zasługuje sękacz, duma naszego zakładu, którego receptura została wypracowana przez mistrza Andrzeja Kozaka dzięki latom doświadczeń. Do szczególnie popularnych należą takżeadwokatki, również receptura naszej firmy.Pyszne makowce, orzechowe chlebki, śmietankowe rogaliki, maślane babki– to obiekty szczególnej sympatii. W sezonie letnim możemy się pochwalić własnej produkcji lodami. Tradycyjna receptura, naturalne składniki, świeże owoce – to wszystko sprawia, że ich smak jest niepowtarzalny. Cenieni również jesteśmy za torty – nie tylko ich smak i jakość, ale także wygląd. W tej dziedzinie otwarci jesteśmy na Państwa propozycje i postaramy się spełnić Państwa życzenia. Więcej informacji znajduje się na stronietortyigaleria.

   W naszej cukierni mogą obejrzeć Państwo albumy z propozycjami dekoracji, przedstawić nam własne życzenia oraz otrzymać fachową pomoc i informację.

   Jeśli zechcieliby Państwo dowiedzieć się czegoś więcej o naszej firmie i wyrobach serdecznie zapraszamy do odwiedzenia cukierni w Warszawie-Falenicy, skorzystania z adresue-mailowegolubtelefonu podanego w kontaktach.