Zadzwoń na naszą infolinię801 777 007 lub 222 125 480

Katalog firm - Ravelia

Ditum.org

Ten profil został odwiedzony 1233 razy
www.ditum.org Łączna ilość zdobytych punktów:3005

Zakres działalności:

Pozycjonowanie SEO, Strony wizytówki, Informatyczne, Inne, Inne

Opis działalności klienta:

Firma "Ditum.org - usługi informatyczne" powstała w 2008 roku jako jednoosobowa działalność gospodarcza i tak jest do chwili obecnej. Nazywam się Bartłomiej Łopieński i z wykształcenia jestem Technikiem Informatykiem, a z zamiłowania pozycjonerem. Tematyką SEM oraz SEO zajmuję się z od 2005 roku i mam w tym temacie bardzo dobre wyniki. Firma działa globalnie i współpracujemy z firmami z Polski oraz z zagranicy. Pozycjonujemy w wyszukiwarkach z całego świata i w różnych wersjach językowych.

Swoją ofertę kierujemy do firm i osób fizycznych posiadających stronę internetową, niezależnie od wersji językowej i przestrzeni geograficznej. Naszym niezaprzeczalnym atutem jest fakt, że pozycjonowanie to jedyny obszar naszego działania, dzięki czemu jesteśmy ekspertem w tej niezwykle ważnej dziedzinie.Tajemnicą naszej skuteczności jest działanie oparte na nowoczesnej technologii i metodach nieustannie dopasowywanych do zmian w wyszukiwarkach oraz ogromne doświadczenie specjalisty, który jest gwarancją najwyższej jakości usług.Używamy wyłącznie technik White SEO czyli dopuszczalnych i legalnych metod pozycjonowania, a jednocześnie wysoce efektywnych.Doceniają to nasi klienci, którzy już nam zaufali i zaprosili do długofalowej współpracy.My zaś zapewniamy im przejrzyste reguły rozliczania i dopasowanie do ich indywidualnych potrzeb. Napisz do nas, by poznać szczegóły naszej oferty.

Nie przyjmujemy zleceń na pozycjonowanie stron: pornograficznych, erotycznych, wspierających promocję produktów erotycznych, zawierających linki do plików w sieciach typu P2P, stron sprzecznych z polskim i unijnym prawem, stron promujących homoseksualizm, nazizm, satanizm, New Age i sekty religijne itp.

Jesteś właścicielem strony internetowej i chcesz ją wypromować w sieci?Dobrze trafiłeś! Pomożemy Ci zaistnieć w Internecie. Pozycjonowanie to bardzo ważny element strategii promocji. Pozwala na wykorzystanie potencjału, jaki daje Internet. Widoczność w wyszukiwarkach to sposób na Twój sukces. Profesjonalnie i skutecznie podniesiemy Twoją pozycję w wyszukiwarkach.

CO NAS WYRÓŻNIA?

- pozytywne konsekwencje

Korzystając z naszych usług możesz być pewien, że nie ryzykujesz wykluczeniem z wyników wyszukiwania lub innymi karami nakładanym przez Google, gdyż metody przez nas stosowane są w pełni uczciwe i odpowiedzialne. Konsekwencją naszych działań jest wysoka pozycja Twojej strony w wyszukiwarkach. Dla Ciebie oznacza to większy ruch na stronie, nowych klientów i zyski.

- myślenie perspektywiczne

Zależy nam na przyszłości naszych klientów i na długofalowej współpracy. Co to oznacza w praktyce? Przede wszystkim budowanie wzajemnej reputacji i renomy. Dbając o prestiż i reputację Twojej firmy osiągającej coraz wyższe wyniki w rankingach wyszukiwarek w sposób profesjonalny i etyczny, my możemy pochwalić się osiągnięciami i wynikami wzajemnej współpracy.

- Uczciwość i Wierność Zasadom, to Nasza PraktykaZapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i promocjami.

Obszar działalności firmy:

Range
Polska
Cała Polska, siedziba w: Warszawa

Fasolowa 19a/36
02-482 Warszawa

telefon:
  

email:
  


Godziny otwarcia: Poniedziałek 9 - 15 Wtorek 9 - 15 Środa 9 - 15 Czwartek 9 - 15 Piątek 9 - 15 Sobota 9 - 14 drukuj siedzibę