Katalog firm - Ravelia

Logo

e-Maco www.e-maco.pl

Zakres działalności:

Pozycjonowanie SEO, Laptopy, Sklepy internetowe, Komputery, Szyldy, reklama świetlna, banery, Hosting, kolokacja, Strony wizytówki, Dla stron WWW, Tworzenie stron, Serwisy i portale, Prezentacje

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Langiewicza 19
63-700 Krotoszyn

telefon:
  

email:
  

Opis:

Witam serdecznie na stronie internetowej firmy P.U. "e-Maco" Krotoszyn.e-Maco jest projektem stworzonym dla wszystkich ludzi oraz przedsiębiorstw, którzy chcą zaistnieć w Idei Nieograniczonego Świata jaką jest Internet, oczekujących alternatywnych i interesujących rozwiązań dotyczących stron internetowych o wysokim standardzie wykonania, stworzonych na wymogach W3C.

Firma e-Maco oferuje przede wszystkim:

Wszystkie projekty tworzone są z pasją i zaangażowaniem, jak również każdy z nich jest niepowtarzalny i dopasowany do konkretnego klienta. Dzięki świetnej koordynacji skrajnie różnych dziedzin powstaje szerokie spektrum możliwości jakie mogą zostać zaprezentowane każdemu z Was. Celem uzyskania i stworzenia oryginalnych stron internetowych, zostają podjęte nawet najtrudniejsze wyzwania.

Nasza oferta obejmuje szeroko pojęty zakres projektów stron internetowych jak również graficznych opartych na rozszerzonym marketingu internetowym. Głównym celem firmy e-Maco jest zaprezentowanie Państwu siły i możliwości posiadania własnej witryny internetowej, która dzięki profesjonalnemu wykonaniu i wypromowaniu jej w wyszukiwarkach, stanie się bardzo silnym atrybutem reklamowym Państwa firmy. A zakładając sklep internetowy, przyczyni się dodatkowo do zwiększenia obrotów i pozycji na rynku polskim oraz europejskim.

Ponadto zajmujemy się tworzeniem projektów graficznych tj. banery reklamowe, wizytówki, ulotki, plakaty i wiele innych. Tworzymy profesjonalne prezentacje multimedialne we wszystkich standardowych rozszerzeniach. Składamy materiał filmowy ze zdjęć lub filmów, dodając niepowtarzalne efekty wizualne i muzyczne, które tworzą oryginalną całość pamiątkowego filmu (np. z wesel) lub wysoce zaawansowane projekty prezentacji dla potrzeb spotkań, bankietów czy też innych wizualizacji zawodowych.

W całym tym szerokim spektrum naszych usług, znajduje się również miejsce na serwis i naprawy komputerowe. Świadczymy wszelkie usługi z tym związane, począwszy od doradztwa w branży IT, przez instalowanie systemów, programów i wszystkich innych niezbędnych rzeczy w Waszych komputerach, skończywszy na zakładaniu sieci lokalnych, internetowych, na diagnozowaniu oraz naprawie usterek i wielu, wielu innych usługach związanych z branżą komputerową. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala na szybkie, proste i tanie usunięcie usterek, które niejednokrotnie spędzają Wam sen z powiek.

Z wyrazami szacunku

Webmaster