Katalog firm - Ravelia

Transparent

EcoBoomer Polska www.ecoboomer.pl


Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Chłodna 22
00-891 Warszawa

telefon:
  
:
  

email:
  
skrzynka kontaktowa - informacyjna:
  

Opis:

Firma ECOBOOMER POLSKA powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na pojazdy przyjazne środowisku naturalnemu umożliwiające, na relatywnie kótkich dystansach (do 30 km), szybkie i wygodne dotarcie do celu w róznych warunkach natężenia ruchu samochodowego, pieszego czy rowerowego na drodze przejazdu. 

Jednym z prekursorów w tej dziedzinie była firma Segway. Zdając sobie sprawę z ograniczeń konstrukcyjnych podstawowych modeli tego producenta skoncentrowaliśmy się na zaproponowaniu rozwiązań, które wypełniłyby lukę w sferze możliwych zastosowań. Nie mnie istotnym zadaniem jakie sobie postawiliśmy było spopularyzowanie ekologicznych osobistych środków transportu przez dopasowanie oferty do potrzeb i możliwości finansowych potencjalnego użytkownika. Takie podejście zaowocowało zwiększonym zainteresowaniem naszymi produktami zarówno ze strony przedstawicieli przedsiębiorstw, instytucji budżetowych jak i prywatnych  nabywców. Właśnie dlatego  w naszej ofercie znalazły się pojazdy w umiarkowanych cenach i o różnych cechach użytkowych zaspokajające w tej dziedzinie oczekiwania większości nabywców.

Kolejnym celem firmy jaki zamierzamy osiągnąć jest wprowadzenie na polski rynek i wypromowanie całkowicie mobilnego i unikatowego modelu pojazdu EcoBoomer, który swą wyjątkowość zawdzięcza  nie zwartej dwukołowej konstrukcji, ale przede wszystkim dzięki zminimalizowanej wadze i gabarytom. Tym sposobem uzyskaliśmy przewagę nad innymi produktami w tym segmencie oferując kompaktowy podręczny środek  transportu osobistego o wadze zaledwie 18,5 kg, który z łatwością zmieści się w bagażniku każdego samochodu osobowego, zajmując przy tym jego małą część.  

Pojazdy EcoBoomer są przeznaczone do realizacji celów  zarówno zadaniowych jak i rekreacyjnych. Pozwalają dotrzeć do odległych lub trudno dostępnych stref, prowadząc do oszczędności czasu oraz swobodnego i wygodnego dotarcia do miejsca przeznaczenia, Często przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa, a nawet ratowania życia, ale również dają możliwość dobrej rozrywki i mile spędzonego czasu.  Poszczególne modele różnią sie między sobą zastosowanymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Oferujemy modele wykorzystujące swoją zwrotność i minimalne wymiary, które świetnie spisują się na płaskich, równych nawierzchniach w ruchliwych przestrzeniach. Inne typy naszych pojazdów, posiadające np. amortyzowane zawieszenia i układy kierownicze, doskonale dają sobie radę na gorszych drogach. EcoBoomer obsługiwany w pozycji siedzącej może być wykorzystywany do przewożenia ładunków lub użytkowania w trudnym terenie.

Staramy się mieć stale w ofercie wszystkie rodzaje pojazdów EcoBoomer, gotowe realizować każde postawione zadanie  w dziedzinie transportu osobistego.

Zapraszamy do współpracy.