Katalog firm - Ravelia

Logo

EksLibris.net Mateusz Wróbel ekslibris.net

Zakres działalności:

Serwisy i portale, Sklepy internetowe, Pozycjonowanie SEO, Dla stron WWW, Strony wizytówki, Flash, (X)HTML, CSS,, PHP, Javascript, Hosting, kolokacja, Tworzenie stron, Allegro, Rejestracja domen

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Aleje Zwycięstwa 14
21-100 Lubartów

telefon:
  

email:
  

Opis:

Ekslibris.net zajmuje się usługami w zakresie tworzenia stron i aplikacji internetowych, a także reklamą i marketingiem w internecie. Oprogramowanie, które tworzymy jest najwyższej jakości, gdyż sami z niego nierzadko korzystamy. Każde przedsięwzięcie jakiego się podejmujemy jest traktowane z profesjonalizmem i pełną dbałością o Klienta i produkt jak chce otrzymać.

Zajmujemy się przede wszystkim tworzeniem stron prezentujących informacje o firmach i instytucjach, ale nie ograniczamy się tylko do tego. Doświadczenie pracowników, które zdobyli w swojej karierze, wykorzystujemy także przy większych projektach, takich jak tworzenie katalogów produktów, wyszukiwarek ofert, porównywarek cen, a także sklepów internetowych (e-commerce).

Zajmujemy się łamaniem schematów, starając się tchnąć w nasze projekty coś nowego, nie ograniczając się do istniejących szablonów. Zachowujemy jednak przy tym wszystkie współczesne standardy tworzenia aplikacji internetowych, korzystając z najnowszych technologii.

Stawiamy na szybkość i elastyczność w kontaktach z Klientem. Wszystkie zgłoszenia przyjmowane są od godziny 10 do 22. Czas reakcji przeważnie jest nie dłuższy niż 12 godzin.

Naszą dewizą jest: "Nie ma rzeczy nie do zrobienia, są tylko rzeczy mniej lub bardziej czasochłonne." i w związku z tym podejmujemy się rzeczy stawiających nam wyzwania.