Katalog firm - Ravelia

Logo-s-j-2008

ENIGMA Szkoła Nauki Jazdy www.enigma.kielce.pl

Zakres działalności:

Kategoria A, Kursy doszkalające, Kategoria B, Pozostałe kategorie

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Paderewskiego 14
25-004 Kielce

telefon:
  

email:
  

Opis:

Jesteśmy jedną z najstarszych w Kielcach  szkół nauki jazdy na wszystkie kategorie prawa jazdy. Istniejemy na rynku już 20 LAT. Rok założenia szkoły -  1991. Od tego czasu wyszkoliliśmy ponad 30000 osób. Szkoła  Jazdy ENIGMA jest ośrodkiem dysponującym nowymi pojazdami szkoleniowymi  takich samych marek jak w WORD Kielce:

kategoria A – Suzuki GN250,Yamaha YBR250, FYM 250

kategoria A1 – Yamaha YBR125

kategoria B – Nissan Micra, Peugeot 307

kategoria B1 - Daihatsu Cuore

kategoria C – Star Man TGL12.240,

kategoria C+E – Tandem.

Jazdy dodatkowe w zakresie kat. B realizujemy  na Nissanach Micra z manualną i automatyczną skrzynią biegów. Wszystkie  kursy można zakupić na dogodne Raty - 3,6,9 i 12 miesięcy. Aby  rozpocząć kurs wystarczy wpłacić 100zł. Pomoce naukowe na wszystkie  kategorie prawa jazdy wszyscy kursanci otrzymują gratis - testy, podręcznik,  ćwiczenia, płyta CD. Akceptowane formy płatności: gotówka, przelew, karty Maestro, Master  Card, Visa.

Badanie lekarskie na miejscu w dniu  rozpoczęcia kursów w specjalnej cenie dla naszych kursantów. Jako  jedyna szkoła w Kielcach oferujemy – możliwość odbycia jazd  dodatkowych w tym samym dniu. Obszerne informacje znajdują się na naszej  stronie internetowej: www.enigma.kielce.pl e-mail: enigma@home.pl Zapraszamy. Godziny otwarcia:  Poniedziałek - Piątek od 9 do 17 Sobota: 9 – 12

Kurs prawa jazdy z  automatyczną skrzynią biegów

Jako pierwsza i jedyna na dzień  dzisiejszy (listopad 2008) Szkoła Nauki Jazdy w Kielcach w związku  ze zmianą przepisów dotyczących praw jazdy, chcemy Państwu  zaoferować nową usługę - naukę jazdy pojazdem  wyposażonym w automatyczną skrzynię biegów. Po kursie udają  się Państwo na egzamin państwowy do WORD Kielce przy ul. Domaszowskiej  141, przeprowadzany na tym samym samochodzie z automatyczną skrzynią  biegów, którym się Państwo uczyli jeździć. Wszelkie formalności  egzaminacyjne załatwiamy w Państwa imieniu. Zdanie egzaminu skutkuje  otrzymaniem prawa jazdy kategorii B z niewielkim ograniczeniem (kod  78 upoważniający do prowadzenia pojazdów wyposażonych w automatyczną  skrzynią biegów).