Katalog firm - Ravelia

Logo

eNWo IT Solution Jacek Bułyk www.enwoit.pl

Zakres działalności:

Informatyka, komputerowe, Tworzenie stron, Dla stron WWW, Pracownie graficzne, Pozycjonowanie SEO, Internet

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Pasłęcka 14d/19
03-137 Warszawa

telefon:
  

email:
  

Opis:

eNWo IT Solution zostało założone w 2009r. zdobywając w tym czasie zaufanie bardzo wielu firm. Obecne  na stałe obsługujemy  ponad 1000 klientów rocznie świadcząc usługi informatyczne w zakresie pozycjonowania i tworzenia stron internetowych, identyfikacji wizualnej oraz prowadząc doradztwo i szkolenia.

Dzisiaj firma oprócz dynamicznie rosnącej liczby klientów możemy się pochwalić wynikami finansowymi, które w pierwszym półroczu wyniosły w przybliżeniu 200 tysięcy złotych. Tak szybki rozwój, wśród ogromnej konkurencji eNWo IT Solution zawdzięcza przede wszystkim jakości,  profesjonalizmowi i indywidualnym podejściem do klienta. Zaawsze pracujemy w miłej atmosferze i jesteśmy dostępni dla naszych klientów 24h na dobę.

Podstawową działalnością firmy jest pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach internetowych, projektowanie i wdrażanie stron www, pełna identyfikacja wizualna firm,  programowanie makr e Excelu, wsparcie informatyczne firm.

eNWo IT Solution jako wykonawca stron internetowych to pewność, że otrzymają Państwo w 100% zamówiony produkt. Pracujemy po to by osiągnąć cel, który zadowoli klienta i nas.

eNWo IT Solution jako wykonawca usług pozycjonowania stron to pewność, że pieniądze zainwestowane w reklamę firmy będą przynosiły korzyści i podwajały zyski inwestorów. Jednak to nie wszystko.

Oprócz standardowej działalności prowadzimy szkolenia z dziedziny projektowania stron www, grafiki komputerowej, pozycjonowania stron i programowania, bo chcemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Nasza praca nie kończy się z chwilą oddania projektu, ponieważ chcemy aby nasi klienci w sposób możliwie efektywny korzystali z zakupionego produktu. Dlatego zawsze dzielimy się wiedzą i doświadczeniem.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.Pozdrawiam,

Jacek BułykeNWo IT Solution