Katalog firm - Ravelia

Auto-service

EUROWARSZTAT OPARA www.opara.hekko.pl

Zakres działalności:

Osobowe, Klimatyzacja, Wymiana olejów i płynów, Przeglądy, diagnostyka, Układ hamulcowy, Blacharstwo, lakiernictwo, Holowanie, Mechanika, Elektronika, Elektromechanika, Tłumiki, układy wydechowe

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Parkowa 12
42-286 Koszęcin

telefon:
  

email:
  

Opis:

Działamy w branży od 1989. Dzięki czemu nasze doświadczenie i doskonale wyposażone zaplecze techniczne daje Państwu gwarancję, że nasze usługi wykonywane są w sposób profesjonalny, szybki i zgodny z technologią producentów samochodów.Specjalizujemy się w naprawach powypadkowych wszystkich marek. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 17.00 i w soboty 7.00 - 14.00

Wykonujemy naprawy w zakresie:

 Zgodnie z życzeniem klienta montujemy spojlery, nakładki progów, zderzaki, wloty powietrza, brewki, poszerzamy błotniki oraz wykonujemy projekty stworzone przez klienta.

Dokonujemy również napraw bezgotówkowych, co oznacza, iż w przypadku zgłoszenia szkody w towarzystwie ubezpieczeniowym klient nie angażuje własnych środków finansowych w naprawę swojego samochodu. Naprawę rozpoczynamy zaraz po wycenie szkody dokonanej przez rzeczoznawcę z towarzystwa ubezpieczeniowego, angażując we wszystkie części i inne materiały konieczne do przeprowadzenia naprawy, własne środki finansowe. Skraca to znacznie czas naprawy Państwa samochodu umożliwiając często jego odbiór jeszcze przed zakończeniem wszystkich formalności z zakładem ubezpieczeniowym. Likwidujemy wszystkie szkody (AC i OC) przy współpracy z dowolnym towarzystwem ubezpieczeniowym działającym na naszym rynku.