Katalog firm - Ravelia

Logo

F.H.U. "WIKTORIA" Niezależny Dystrybutor Betterware Poland Limited Sp. z o.o. www.betterware-praca.eu

Zakres działalności:

Sprzątanie, czyszczenie, Zakupy, Pozostałe zabiegi pielęgnacyjne, Marketing bezpośredni, Peeling, oczyszczanie, Zabiegi wyszczuplające, Dietetyka, odchudzanie

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Spokojna 7
95-060 Brzeziny

telefon:
  

email:
  

Opis:

Betterware dziś ma już 82 lata tradycji na rynku światowym!

W Polsce Betterware działa od stycznia 2007 roku, a już w tej chwili jest ponad 50  000 przedstawicieli.  Betterware obecnie to nowoczesna firma z silna pozycją na rynku. Nasze produkty cieszą się doskonałą opinią a oferta jest stale wzbogacana o nowe pomysły i rozwiązania. Katalog zmienia się, co miesiąc a w nim wiele nowych produktów i promocji.

Z jednej strony widać duże zainteresowanie firmą i produktami a z drugiej strony można dostrzec olbrzymi potencjał. Wykorzystaj tą szansę! Dzisiaj ludzie coraz częściej korzystają z takiej formy zakupów. Bez pośpiechu, bez kolejek do kasy oglądasz katalog w dogodnej dla Ciebie chwili. W Betterware możesz nie tylko oszczędzać kupując dla siebie, ale z Betterware możesz zmienić swoją sytuację finansową -polecając produkty znajomym lub budując swoją grupę przedstawicieli.

Betterware to pomysły dla każdego domu. To świetne rozwiązania w naszych codziennych obowiązkach: gotowaniu, sprzątaniu, praniu, prasowaniu czy przechowywaniu.

Wszystkie produkty przeznaczone do kontaktu z żywnością posiadają odpowiednie atesty

Misja Firmy Betterware

Nasza Misja Pragniemy poprawiać jakość życia rodzinnego, dając naszym Klientom pomysły na lepszy dom, pomagając osiągać niezależność finansową naszym Przedstawicielom, dbając o rozwój zawodowy naszych Pracowników

Nasi Klienci Wierzymy, że ułatwiając codzienne domowe czynności, pomagamy naszym Klientom żyć wygodniej, przyjemniej, bliżej rodziny i przyjaciół. Rocznie firma Betterware wprowadza na rynek około 400 nowych produktów.

Nasi Przedstawiciele Pragniemy dawać szansę każdemu, kto chce rozwijać swoje umiejętności i dążyć do poprawy jakości życia. Plan Marketingowy Betterware umożliwia Przedstawicielom szybkie rozpoczęcie i dynamiczny rozwój własnego biznesu bez ryzyka, nakładu środków i inwestycji.