Katalog firm - Ravelia

Logo-faber

FABER szampany reklamowe www.wina.5w1.pl

Zakres działalności:

Imprezy okolicznościowe, Śluby, wesela, Integracyjne, firmowe, Gadżety reklamowe

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Wasilkowskiego 1A
02-776 Warszawa

telefon:
  

email:
  

Opis:

Firma oferuje markowe wina i szampany.

Na naszych winach i szampanach na specjalne życzenie umieszczamy etykiety okolicznościowe lub firmowe. Nadają one indywidualny charakter zarówno uroczystościom firmowym jak i prywatnym – jubileuszom, rocznicom, weselom, chrzcinom.

Wino lub szampan w specjalnych opakowaniach przygotowujemy w formie zestawów upominkowych z okazji Świąt Bożego Narodzenia lub Nowego Roku lub w formie zestawów prezentowych całorocznych.

Wina, które proponujemy to wyłącznie wina markowe z określonych terenów uprawowych oraz wina markowe z wyróżnieniem. Nie znajdziecie ich Państwo w żadnym sklepie. Są produkowane z wielką starannością, z wyselekcjonowanych gron i pieczołowicie przechowywane w profesjonalnych piwnicach. Producent to firma z 250-letnią tradycją, a dzięki temu, że oferuje wina bez pośredników - gwarantuje doskonałą jakość w bardzo rozsądnych cenach.

Zapytania/zamówienia na wina przyjmujemy przez formularz kontaktowy na stronie i dostarczamy je firmą kurierską w dowolne miejsce w kraju w ciągu 1-2 dni (oprócz weekendów).

Bliższe informacje znajdą Państwo na naszej stronie. 

Serdecznie zapraszamy wyłącznie OSOBY PEŁNOLETNIE!