Katalog firm - Ravelia

Logo-fb

Fabryka Energii - Centrum Jogi Wrocław www.jogajoga.republika.pl

Zakres działalności:

Aerobik, fitness, Pozostałe sporty, Inne

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Św. Antoniego 2/4
50-073 Wrocław

telefon:
  

email:
  
:
  
:
  
:
  

Opis:

Zapraszamy na energetyzujące zajęcia do FABRYKI ENERGII - Centrum Jogi Wrocław, mieszczącej się przy ul. Św. Antoniego 2/4 we Wrocławiu, gdzie pod okiem wykwalifikowanych specjalistów praktykować można jogę.

Nasi nauczyciele podchodzą do każdego indywidualnie, w zależności od stanu zdrowotnego ćwiczących. Z chęcią dzielą się swoją bogata wiedzą na temat technik jogi.

Wszystko, co możesz znaleźć w Fabryce Energii to… energia. Dzięki niej funkcjonujemy w codziennym życiu i dajemy sobie radę w naszych umysłowych i duchowych zmaganiach. Do najgłębszych warstw energii możemy dotrzeć dzięki jodze.

Zajęcia prowadzone w Fabryce Energii – Centrum Jogi Wrocław:

Organizujemy warsztaty z jogą:

Joga jest dyscypliną bardzo starą, ale jej dobroczynny wpływa na zdrowie każdego z nas jest wciąż na nowo odkrywany. Dlatego też podarujcie swojemu organizmowi chwilę odprężenia i spokoju.

Fabryka Energii to miejsce, w którym znajdziesz narzędzia potrzebne ci do samodzielnego rozwoju.

Zajęcia przeznaczone są dla osób w różnym wieku i stopniu zaawansowania oraz sprawności ogólnej. Indywidualne zróżnicowanie stopnia zaawansowania oraz możliwości ruchowych są podstawą doboru właściwego wariantu ćwiczeń. Joga jest systemem ćwiczeń fizycznych i oddechowych poprawiających stan zdrowotny całego organizmu. Ćwiczenia odblokowują przepływ energii w ciele, poprawiają krążenie krwi, regulują pracę układu hormonalnego, a w związku z tym, harmonizują pracę wszystkich organów. Pozycje jogi tzw. asany to specjalne ustawienia ciała, które działają stymulująco na pracę gruczołów wydzielania wewnętrznego, przez co zapewniają zharmonizowanie funkcjonowania wszystkich układów fizjologicznych.

Joga jest dyscypliną bardzo starą, ale jej dobroczynny wpływa na zdrowie każdego z nas jest wciąż na nowo odkrywany. Dlatego tez podarujcie swojemu organizmowi chwilę odprężenia i spokoju.

Organizujemy wiele wyjazdów, typu długie weekendy, ferie z jogą, wyjazdy wakacyjne. Naszym celem jest połączenie wypoczynku z praktyką jogi.