Katalog firm - Ravelia

Logo-fabryka-slubu

Fabryka Ślubu organizacja wesel atrakcje www.fabrykaslubu.pl

Zakres działalności:

Śluby, wesela, Zaproszenia, gadgety, Oprawa muzyczna, Imprezy okolicznościowe

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Grunwaldzka 15/21
38-100 Strzyżów

telefon:
  

email:
  

Opis:

Fabryka Ślubu organizacja wesel imprez okolicznościowych na Podkarpaciu

Celem naszej firmy jest kompleksowa organizacja ślubów, wesel i innych imprez okolicznościowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie dbając o każdy szczegół, jakość oraz zadowolenie klienta. U nas bez problemu każdy klient może aktywnie włączyć się w przygotowania, zgłaszać uwagi, pomysły... aby ten najważniejszy dzień w życiu stał się niepowtarzalny i wyjątkowy.

Powierzając nam organizację zaoszczędzicie bezcenny czas i zrzucicie z Siebie ciężar stersu związanego z długą listą obowiązków i spraw do załatwienia.

Zajmiemy się:- zaproszeniami ślubnymi,- dekoracją sali, koscioła, samochodu- bukietami ślubnymi,- wynajmem limuzyny na ślub lub innego wybranego środka transportu,- oprawą muzyczną uroczyśtości / skrzypaczka, organista/- oprawą fotograficzną, videofilmowaniem,- atrakcjmi weselnymi / open bar, pokazy barmańskie, gołebie na ślub, balony z helem/Ponadto proponujemy:- wynajem fontann czekoladowych i alkoholowych, maszyn do dymu i baniek- wynajem dekoracji, gotowych stroików do sal, kościołów, samochodów- internetowy sklep ślubny /podziękowania dla rodziców, opakowania na ciasto, etykietki na alkohol, kotyliony, ubranka na butelki, serwetki, winietki, bukiet z ciuszków dziecięcych (bukiet dla bobasa) itp/

www.fabrykaslubu.pl

tel.661619065

biuro@fabrykaslubu.pl