Katalog firm - Ravelia

Profi-it-logo

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "PROFI - IT" www.profi-it.pl

Zakres działalności:

Pozycjonowanie SEO, Strony wizytówki, Konfiguracja oprogramowania, Naprawa, Projektowanie i wykonawstwo sieci, Obsługa klienta, Administrowanie, bezpieczeństwo sieci, Modernizacja, SOS-Pogotowie komputerowe, Administrowanie serwerami, Odzyskiwanie, kasowanie danych, Kontrola jakości IT, Konsulting IT

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
SOBIESKIEGO 50
42-580 WOJKOWICE

telefon:
  

email:
  

Opis:

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą, której potencjałem jest doświadczenie w branży, zdobyte poprzez prace w przedsiębiorstwach wiodących na rynku. Jako profesjonaliści zdajemy sobie sprawę, że szeroko pojęta informatyka dla wielu z Was kojarzy się z bardzo skomplikowanymi działaniami, wieloma procedurami oraz bardzo stresującym zajęciem, jakim jest odpowiednie zarządzanie sprzętem i oprogramowaniem jak również urządzeniami peryferyjnymi.

Dbając o Państwa komfort i wygodę, proponujemy skorzystanie z naszych usług. Zajmujemy się zarówno wsparciem indywidualnych klientów (osób prywatnych) jak również firm na terenie całego kraju.

  W ramach naszych działań proponujemy Państwu między innymi: 

Dysponujemy niezbędnym wyposażeniem i umiejętnościami co z powodzeniem pozwala nam stwierdzić, że będziemy w stanie w pełni świadczyć wsparcie w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw jak również dużych firm i instytucji.