Katalog firm - Ravelia

Logo-goldrun

Firma Jubilerska Goldrun S.C. goldrun.pl

Zakres działalności:

Jubilerstwo, Grawerstwo

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Dworcowa 21/4
41-902 Bytom

telefon:
  

email:
  


Godziny otwarcia:

Poniedziałek 10:00 - 18:00 Wtorek 10:00 - 18:00 Środa 10:00 - 18:00 Czwartek 10:00 - 18:00 Piątek 10:00 - 18:00 Sobota 10:00 - 14:00

Opis:

Naszym najważniejszym celem jest Państwa zadowolenie jako klienta oraz budowanie jak najlepszej opinii o naszej firmie. Nie tylko szeroki asortyment, wysoka jakość, czy też uczciwe ceny mają stanowić cechę wyróżniającą Firmę Jubilerską GOLDRUN S.C z pośród innych, ale przede wszystkim najwyższą jakość obsługi oraz pewność otrzymania zamówionych wyrobów. Liczymy na powrót nie tylko Państwa do naszych ofert, ale również i Państwa przyjaciół i znajomych.

Sami projektujemy, wyrabiamy i sprzedajemy złotą biżuterię bez żadnych pośredników, rozbudowanych sieci salonów, czy też ogólnopolskich działań marketingowych. Dzięki czemu nasza cena jest niezwykle atrakcyjna w porównaniu z wiodącymi markami, które za wyroby nie odbiegające jakościowo od naszych, żądają cen 200-300% wyższych. Wszystko to sprawia, iż w każdym przedziale cenowym jesteśmy w stanie zaoferować wyrób, który będzie służył i cieszył jego właścicieli przez długie lata.

Nie reklamujemy się w radiu i telewizji. Nie przeprowadzamy szerokich, ogólnopolskich działań marketingowych i pomimo tego mamy wielu klientów nie tylko polskich, ale i zagranicznych. Głównie z Niemiec, Anglii, a nawet Francji. Klientów, którzy potrafią przejechać, przelecieć, a nawet przepłynąć 1500km by zobaczyć, przymierzyć i zamówić u nas obrączki ślubne.

To nie tylko zasługa wspanialej kadry złotników, czy taż wieloletniego doświadczenia, ale przede wszystkim polityka jakościowa Firmy, którą konsekwentnie realizujemy od początku jej istnienia. Unikalna technologia topienia złota, zastosowanie najwyższej jakości dodatków stopowych i dodatkowe technologie przez nas opracowane sprawiają, iż nasza biżuteria nie wywołuje żadnych uczuleń i stanów zapalnych. Ponadto ma podwyższoną odporność na działanie czynników zewnętrznych, ciężko ją odkształcić i co najważniejsze dzielnie opiera się mijającemu czasowi.

W naszej pracowni do Państwa dyspozycji mamy 4 mistrzów złotnictwa i 1 mistrza grawerstwa z ponad 25-cio letnim doświadczeniem. W czasach zalewu fatalnej jakości maszynowo wytwarzanej biżuterii z Turcji, Chin, Indii, czy taż krajów trzeciego świata, nasza Firma jest jedną z nielicznych ostoi prawdziwego smaku i kunsztu jubilerskiego w Polsce. Przekonało się już o tym wielu (stałych) klientów, którzy polecają nas swoim przyjaciołom jak i również znajomym, czy też bliskim.