Katalog firm - Ravelia

Logo

Firma Usługowa PERFEKT Ewa Zrobek www.sprzataniewtomaszowie.pl

Zakres działalności:

Meble, Meble na wymiar, Meble, Meble - montaż, Sprzątanie, czyszczenie, Meble ogrodowe, Myjnie automatyczne

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Spalska 59
97-200 Tomaszów Mazowiecki

telefon:
  
:
  

email:
  

Opis:

Firma „PERFEKT” istnieje na rynku od 2002 r. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu utrzymania czystości i sprzedaży chemii profesjonalnej renomowanych firm: KIEHL & ŻEGARSKI, BUZIL, TANA, TENZI, MERIDA.

Oferujemy również sprzęt ręczny: ściereczki, zbieraki, wiaderka, mopy itp., a także odkurzacze, szorowarki i zamiatarki...

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na szersze i bardziej elastyczne spojrzenie na problemy, z jakimi borykają się Nasi Klienci w zakresie sprzątania.

Wprowadzamy nowoczesne technologie i nowatorskie rozwiązania. Naszym atutem są zaufani, wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy.

Zapewniamy pełen profesjonalizm i komfort współpracy. Jesteśy w stanie dostosować się do Państwa potrzeb.

Szeroki zasób naszej oferty pozwala nam na kompleksową obsługę firm na terenie Tomaszowa i okolic, jak i na wykonywanie jednorazowych zleceń doczyszczania oraz sprzątań po zabudowie.

Zapraszamy również do skorzystania z kompleksowej usługi sprzątania samochodów osobowych, jak i ciężarowych. Posiadamy zaświadczenie Powiatowego Inspektoratu Weterynarii dopuszczające myjnię do przeprowadzania dezynfekcji środków transporu przewożących artykuły spożywcze pochodzenia zwierzęcego.

Gwarantujemy 100% zadowolenia.