Katalog firm - Ravelia

Logo1

FirmoweWindykacje.pl - portal do samodzielnej windykacji online www.firmowewindykacje.pl

Zakres działalności:

Doradztwo, Pisma, umowy, podania, Pomoc prawna, porady, Prawo cywilne, Prawne, Windykacja należności, Dochodzenie wierzytelności

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Chłapowskiego 87
63-400 Ostrów Wielkopolski


email:
  

Opis:

Portal windykacyjny FirmoweWindykacje.pl to automatyczny portal do prowadzenia samodzielnej windykacji online. Każdy użytkownik może szybko i tanio wygenerować z portalu potrzebne w windykacji wezwania do zapłaty, pozwy sądowe, wnioski do komorników i inne pisma windykacyjne. Obsługa portalu jest intuicyjna, a wygenerowane pisma wystarczy wydrukować, podpisać i wysłać.

Użytkownik portalu może prowadzić własną windykację należności z dowolnego miejsca na ziemie z dostępem do Internetu. Windykacja należności nie jest skomplikowana i nie jest potrzebna do tego obsługa windykacji przez prawników lub firmy windykacyjne, a pełna automatyzacja portalu powoduje, iż oferta portalu jest jedną z najtańszych, a jednocześnie wyjątkowo skutecznych ofert windykacyjnych na rynku.

Czas potrzebny na wygenerowanie np. profesjonalnego pozwu sądowego to ok. 5 minut.

Portal wyposażony jest również w Giełdę wierzytelności, Bazę firm windykacyjnych oraz Bazę wiedzy, gdzie umieszczane są porady i informacje dotyczące windykacji.